Pomysły na walentynki - wybraliśmy 5 najbardziej romantycznych!

Pomysły na walentynki - wybraliśmy 5 najbardziej romantycznych!

Redakcja

2017-07-06

brak komentarzy

  Zapamiętaj: nie ma kompletnie nic niedobrego w tym, że co jakiś pora się kłócicie. Wszyscy to robią. Ja i Patryk, Angelina Jolie i Brad Pitt, prezydent i jego dziewczyna, Barack Obama z Michelle. To standardowe i trudno, aby jest zwanych w innym przypadku: nareszcie jesteście dwiema różnymi osobami, które z jakiegoś względu postanowiły trochę udawać, że okazują się puzzlami, które się do siebie dopasowują. i wszystko bywa świetnie, o ile obydwoje potraficie przepraszać. można się żreć nawet codziennie, wrzeszczeć na siebie na ulicy, tupać nogami, pokazywać drzwi i w pośpiechu pakować swoje odzież do walizki, ale musicie także potrafić przyznać się do błędu i – nawet poprzez zęby – przeprosić. Jeśli nie, to trochę słabo: na początku związku trzeba dodatkowo udawać, że nic się nie stało i że kłótni nie jest, ale prędzej czy później ty albo on zaczniecie mieć pretensje. O 9 rzeczy, które powinny robić wszystkie pary nie tylko w walentynki co? O te wszystkie niemiłe wyrażenia rzucone bez namysłu; o pewne gesty czy sytuacje, których narobiło się ogrom; o zachowania,jak  spędzić  romantycznie  walentynki których następnie żałowałaś, ale za nie nie przeprosiłaś. Nawet jeśli twoje przepraszam zostanie rzucone na wiatr, ponieważ druga połówka okaże się na ciebie tak niewłaściwa jak wściekły nosorożec, to i tak prawidłowo.

Nawet jeśli chcesz podnieść się dumą i twoje przepraszam bywa tak szczere,

jak zapewnienia nastoletnich gwiazdek o tym, że nie piły przenigdy wysokoprocentowych napojów; nawet, jeśli tak naprawdę wcale nie czujesz, że chcesz za coś przeprosić. trzeba, ponieważ wtedy zamykasz rozdział. Kończysz kłótnię i przyznajesz się, że schrzaniłaś. A to się liczy. ODRZUCAJĄC WSZYSTKO Kiedy się zakochujesz, wielokrotnie odrzucasz cały świat na bok. Twoja przyjaciółka przeżywa dni pełne samotności, ponieważ ty dzień w dzień spotykasz się ze własnym nowym chłopakiem. Zainteresowania odrzucasz w kąt, ponieważ zamiast malować alt2 wolisz spędzać pora gapiąc się w jego cudowne, niebieskie oczy i nie-do-końca-naprawiony-po-mutacji głos. Szczerze? To nawet brzmi okropnie. To chyba oczywiste, że takie zachowanie nie wróży nic dobrego.

Indeks glikemiczny

To jeden z NAJWIĘKSZYCH błędów

, jakie robią pary – odrzucają całe swoje dotychczasowe życie i biegną do własnej drugiej   jak  zorganizować  walentynki  1/2, jak babcie do nowoczesnej dostawy w lumpeksie. Pomyśl, co się stanie, jeśli – oczywiście odpukać – się rozstaniecie. Gdzie pójdziesz?

Do koleżanki, którą olewałaś cały rok, ponieważ ważniejszy był twój romantyczny koteczek?

Przyjaciele będą mieli cię gdzieś – ponieważ ty też ich miałaś, więc ich prawo. Do hobby okaże się ci trudno wrócić, ponieważ dłuższy pora nie miałaś z tym nic wspólnego. Krótko mówiąc: zostajesz z niczym. również jeśli będziecie razem już do końca życia – to dalej nie bywa wyjściepomysł  na  romantyczne  walentynki. Nie zbudujecie nowoczesnego alt3 świata wyłącznie we dwójkę. Nie ze wszystkim dacie sobie radę sami, zwłaszcza, kiedy najdejdzie pierwszy lepszy zastój. 

Opaski na rękę

Piszecie się na, w mojej opinii, bezwartościowe życie

– bez zainteresowań, bez pasji, bez pozostałych ludzi, którzy nawet jeśli nawalają, to mimo wszystko wnoszą coś do waszego żywota, bądźmy szczerzy. Miej coś wyłącznie dla siebie, no do cholery jasnej! To że zmieniłaś status związku na fejsie wcale nie znaczy, że od obecnie twoim jedynym zainteresowaniem bywa on, lub – co chyba dodatkowo gorsze – wyłącznie jego pasje. Wiecie, jak to nazywają specjaliści? Toksyczny korelację.     O ile codziennie jestem typem żyjącym przyszłością, czerpiącym radość z teraźniejszości, tak czasem lubię powspominać… zwłaszcza czasy szkolne, które obecnie jawią mi się jako absurd totalny – procentach moich nauczycieli wytoczyłabym obecnie przebieg, drugiej przybiła piątkę, sącząc jakiegoś grzańca w przyjemnym pubie. Śmiesznie okazuje się, gdy dowiadujesz się, że Twoja Druga 1/2, alt4 która obecnie wyciąga proc. z pierwiastków i uśrednioną średnią w trzy sekundy (PM) ledwo zdała maturę z maty… jeszcze śmieszniej, gdy pierwsza 1/2 zdaje ją na 78%, nie znając tabliczki mnożenia (obecnie to o mnie).

Mam też taki zeszyt, w którym całe gimnazjum

(tak Moi Mili, Ruda zaliczyła gimnazjum), zapisywałam dziwne teksty i przejęzyczenia nauczycieli – ta lektura skutkuje długotrwałym bólem brzucha i kilkoma zmarszczkami mimicznymi w gratisie. dawniej i z Wami się podzielę. 5. TRENING CZYNI MISTRZA Wspólne treningi to fajna kwestia, ponieważ trzeba motywować się wzajemnie w tych wyczerpujących chwilach, które, nie oszukujmy się, u mnie pojawiają się nadzwyczaj niejednokrotnie ;) Nie musisz natychmiast wykupować rocznego karnetu na siłkę, ale czemu by nie potaplać się w basenie? okazuje się dodatkowo wymagający

Twister albo wszelkiego rodzaju gry na konsole. Ja ubóstwiam Just Dance, świetna kwestia też na okres spędzony w znacznym gronie. A może pojeździcie na rowerach?

 

Zobacz też 

Bevanda dimagrante 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks