Na czym polega Slow Sex? To zachwyci Twoją partnerkę!

Na czym polega Slow Sex? To zachwyci Twoją partnerkę!

Redakcja

2017-08-01

brak komentarzy

Pośpiech, presja, chroniczny niedociągnięcie czasu rzutują na wszystkie aspekty naszego życia – także na sferę seksu. Na początku lat 90. powstał ruch Slow Sex, który na przekór owej tendencji zachęca do tekstów klinicznych nad świadomością, uważnością oraz kontaktem z własnym ciałem. O seksie stopniowym, czyli we właściwym czasie, opowiada sex coach ada Niedźwiecka.   Najpierw był Slow Food – trend, który wyrósł na przekór inwazji śmieciowego spożywania. Zrodził się jako pierwszy odłam światowego aktywności zwanego Slow Movement, powstałego w latach 80. we Włoszech. z upływem czasu powstały następne: Slow Traveling, Slow Reading, Slow Education. oraz wreszcie – w 1992 roku – Slow Sex. Co łączy te trendy? Niezgoda na bezrefleksyjność oraz jałowość. Na wkraczanie pośpiechu oraz bylejakości do naszych związków, dusz oraz ciał. W przypadku Slow Seksu to przede wszystkim sprzeciw wobec seksusłabej jakości, a w zamian za to szukanie kosztowny do seksu całościowego treści oraz naprawdę zbliżającego ludzi.slow  seks Tak jak Slow Food rozpoczął zmieniać nasz stosunek płciowy płciowy do spożywania, Slow Sex zajął się naszym stosunkiem do sfery erotyki. Znajdź własny rytm  

  Szybko nie zawsze znaczy dobrze. Na czym polega Slow Sex? Jedno z podstawowych pojęć aktywności Slow to czas  

Silikonowe bransoletki

Liliana w temacie seksu ma o sobie nie najlepsze zdanie. Nazywa siebie nudną. Do owej pory dysponowała jedynie dwóch partnerów natury seksualnej, potrzebuje dużo czasu, żeby się pobudzić, nie bawi jej wskakiwanie w strój pielęgniarki, nie za każdym kolejnym razem ma orgazm, więc jeśli, to nie ma mowy o dotarciu do gwiazd. Ale kiedy zadaję Lilianie pytania pogłębione, okazuje się, że tak naprawdę to jej prawidłowo. Seks bywa dla niej przyjemny. Z rozmów z partnerem wynika, że dla niego też. No, ale z tego, co czyta, z tego, co opowiadają koleżanki, to może się mimo wszystko myli. Myli się w tym, że jej seks bywa pozytywny. pozytywny dla niej. i pozytywny dla niej oraz faceta wspólnie. Seks. kiedyś – temat tabu. Dziś? W niektórych kręgach nadal. W innych przeciwnie. Jedni w dalszym ciągu myślą o seksie jako o czymś złymco  to  bywa  slow  sex grzesznym, wstydliwym, zagrażającym. Czy też ewentualnie kompletnie zbędnym, zbędnym, nieistotnym, przereklamowanym. Inni tymczasem seksualizują wszystko.

w mojej opinii żadna z tych alt2 grup ludzi nie bywa w pełni uszczęśliwiona

oraz nie wykorzystuje potencjału, jaki posiada się w temacie No właśnie, kto by pomyślał, że jeśli będziemy tańczyć przed  jak  uprawiać  slow  sex masturbacją, to ona zmieni się w coś wyjątkowego. Co by się wydarzyło, gdybyśmy włączyli muzykę, która nas podnieca, zatańczyli ze sobą, a później ze sobą się pokochali? Niby mała rzecz, a mnóstwo zmienia. Tu nie chodzi o prędkie zaspokojenie, ale o to, żeby pobyć ze sobą. Jakie będą korzyści z tego, że damy sobie w seksie okres? To bywa konieczność. Potrzebujemy dwóch rzeczy – zastopować się oraz wyhamować. dokładnie z tego powodu bywa to slow sex.

Dzięki temu możemy się oduczyć różnych rzeczy, do których się przyzwyczailiśmy

– że trzeba się kochać na szybko, na porcję, w joggingu. Musimy zmodyfikować nawyki, a to zawsze potrzebuje czasu. W takiej książki piszę też prosto, że jeśli nie poświęcimy tygodniowo określonej ilości czasu naszemu życiu seksualnemu, to ono nie okaże się się wydarzać. Będą przypadkowe romanse, ale nie będziemy budować własnego życia seksualnego. Mówisz o budowaniu, a alt3 my przecież nie jesteśmy wcale nauczeni, żeby w taki sposób myśleć o seksie. Seks się uprawia jak pole, wypełnia się jak obowiązek. Tak, konstruowanie to absolutnie strategiczne podejście do życia seksualnego. konstruowanie sprawia, że robimy szereg rzeczy, które sprawiają, że seks bywa coraz lepszy. Dbamy o zdrowie, o zestaw dań, uprawiamy sport, a sam seks zaczynamy traktować rozpocznie szerzej – tylko jako penetrację, ale także całowanie, przytulanie, seks francuski, pieszczoty, inne oddziaływania, które nie zmierzają bezpośrednio do orgazmu. i to wszystko bywa elementem stylu życia, w którym ważne okazują się radość, bliskość oraz tworzenie więzi. Seks z obowiązku nie bywa seksem, który zbuduje bliską więź między ludźmi.

To oddziałuje dwukierunkowo

– korzystny seks umacnia więź, a mocna więź sprawia, że seks bywa lepszy? Absolutnie tak. Polacy mają tak spory problem z myśleniem o seksie, gdyż nadal nie wierzą, że to oddziałuje w tym kręgu – w życiu potrzebne nam okazują się oraz seks, oraz emocje. Same emocje oraz romantyczny zryw nie będą wystarczające. mnóstwo par, z którymi pracowałam, przeżyło zakochanie, zdecydowało się być razem, później pojawiły się alt4 najmłodszych, a kiedy poszły do przedszkola, nagle okazało się, że w życiu takiej pary bywa pustka. Przychodzą oraz okazują się zaskoczeni – Ale myśmy się tak kochali oraz to bywa takie cudowne.

Chcemy, żeby bywa jak wtedy.

Nie ma do tego powrotu. Był okres zakochania, a dziś przyszedł okres, żeby wziąć się do roboty oraz budować. ten, kto by chciał ciągłej namiętności, musiałby się zakochiwać co dwa, trzy dekady. Niektórzy tak właśnie robią. Oczywiście, ale to koncepcja, która bywa skazana na porażkę. W pewnym punkcie te zakochania po zakochaniu przestają dostarczać tyle emocji, co kiedyś. Gdy zakochujemy się po raz trzeci czy czwarty, to dodatkowo nas to kręci, ale jeśli zakochujemy się po raz piętnasty, wiemy jak to okaże się wyglądało oraz nagle wszystko robi się coraz więcej jałowe.To nasze przekleństwo, że miłość oraz seks utożsamiamy z fajerwerkami? Że to wszystko musi zawsze wyglądać jak na filmie, że ona oraz on okazują się piękni, seks bywa namiętny oraz esna rzecz to wchodzenie w głęboki kontakt z ciałem. U nas bywa to kulturowo utrudnione.

 

Zobacz też 

FormExplode Cena

Suplementy na odchudzanie


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks