Jaki gatunek filmu najlepszy na pierwszą randkę? Oto 3 propozycje!

Jaki gatunek filmu najlepszy na pierwszą randkę? Oto 3 propozycje!

Redakcja

2017-08-01

brak komentarzy

Bliskość rośnie dzięki gwałtownemu zastrzykowi adrenaliny. Rada: jeśli teatr, to raczej thriller niż komedia romantyczna; trzeba też rozważyć wesołe miasteczko, zwłaszcza „dom duchów” albo roller coaster. / Fot. Shutterstock Nie grajcie niedostępnych, nie zasypujcie się prezentami. w miejsce o obowiązków oraz byłych partnerach rozmawiajcie o wyprawie na bezludną wyspę. następnie idźcie do kina na film z dreszczykiem. Sprawdziliśmy, co nauka mówi o podrywaniu. Nagrodę Złotego Runa ustanowiono, by piętnować badaczy, którzy marnotrawią publiczne dotacje na błahostki. pierwotna – w 1975 roku – trafiła do National Science Foundation za finansowanie badań nad zakochiwaniem się ludzi! „Sądzę, że 200 mln obywateli amerykańskich pragnie, by niektóre sprawy w naszym życiu pozostały tajemnicą” – argumentował senator USA William Proxmire, pomysłodawca nagrody. badacze nie wzięli sobie do serca tych słów oraz nadal doprowadzają eksperymenty nad tajemnicami randkowania, z których dużo – co tu du prawdopodobnie czytając ten tekst, jednocześnie przerzucasz witryny internetowe w poszukiwaniu „walentynki, która oczaruje twego mężczyznę”.  jaki  film  z  chłopakiem

Zastanawiasz się, czy zabrać ją / jego do kina

, restauracji, a może do teatru. Kupić perfumy czy biżuterię? dopilnuj na prezenty, a zwłaszcza ich zbyt duża ilość. To pierwotna z pułapek, w którą prosto wpaść. Dr Jeremy Nicholson, autor bloga „The Attraction Doctor”, przestrzega: „Fakt, że taktyka dawania okazuje się powszechna, nie znaczy dodatkowo, że okazuje się skuteczna”. Korzyści z prezentu uzyskuje dający: czuje się więcej pewny siebie oraz silniej angażuje się w korelację, ponieważ inwestuje swoje zasoby. W obdarowanym zaś walczą Dlaczego film z dreszczykiem to dobry pomysł na randkę? sprzeczne odczucia: z jednej strony może czuć wdzięczność, która zwiększa atrakcyjność dającego, ale nazbyt hojne podarunki mogą obligować do wzajemności. „Obdarowany może wręcz mieć odczucie bycia kupowanym za pomocą prezentów” – przestrzega Nicholson. adrian Bocian, psycholog ze Szkoły lepszej Psychologii publicznej w Sopocie, uściśla: „to raczej panowie powinni obdarowywać swoje wybranki, a nie na odwrót.

W ten sposób sygnalizują swój status, a tego właśnie kobiety poszukują u facetów”. Nieprzystępna dama tańczy osobiście Jeśli naczytaliście się w poradnikach, że nic tak świetnie n

ie działa na faceta jak szczypta chłodu, to jesteście w błędzie. Nieprzystępność wcale nie wywołuje zwiększepierwsza  randkania zainteresowania ze strony potencjalnych partnerów. brak tej zależności udowodnił w serii badań zespół Elaine Hatfield z University of Hawaii. W 1 eksperymencie wzięły udział klientki biura matrymonialnego, poszatkowane na dwie grupy: „przystępnych” oraz „nieprzystępnych”. Gdy mężczyzna dzwonił do nich z propozycją spotkania, pierwotna grupa dysponowała zgadzać się natychmiast, druga poprzez trzy sekundy zwlekać z akceptacją. następnie badanych facetów poproszono o ocenę wartości pań.

Udawana obojętność nie sprawiła, by kobiety z drugiej grupy uzyskały wyższe noty.

Badacze stwierdzili, że możliwe że pora różnice był za krótki, oraz w następnej serii badań grupa „nieprzystępnych” mówiła, że dostały dużo zaproszeń, po czym bez zadowolenia zgadzała się wyjść na kofeinę. oraz tu badacze nie zanotowali różnic. Zdesperowani poprosili o pomoc prostytutki. pierwotna grupa – „dostępna” – dysponowała przed przeprowadzeniem usługi nic specjalnego nie mówić klientowi, druga – „niedostępna” – zagaić, że wkrótce okaże się obsługiwać wyłącznie wybranych konsumentów. alt2 Badacze kontrolowali następnie, ile razy dany mężczyzna odwiedził wybraną prostytutkę w kolejnym miesiąc. też to doświadczenie – ku zaskoczeniu badaczy – nie pokazało różnic. „świetnie się zastanowić, co osiągamy, zwiększając lub zmniejszając swoją niedostępność. Jeżeli w grę wchodzi przelotny korelację, zwiększenie dostępności upraszcza znalezienie mężczyznę. Ale jak pokazały eksperymenty opublikowane niedawno na łamach »European Journal of Personality«, niedostępność to strategia pozwalająca kobietom przetestować oddanie potencjalnego mężczyznę” – tłumaczy adrian Bocian. Miłość od pierwszego drżenia Gdy już zrezygnujemy z nieprzystępności, należy wybrać miejsce spotkania. Jeśli do głowy przychodzą ci wyłącznie kolacje przy świecach oraz romantyczne komedie, to świetnie zmień perspektywę. Bliskość rośnie dzięki gwałtownemu zastrzykowi adrenaliny. Zjawisko to zbadali psycholodzy Donald Dutton oraz Arthur Aron. Założyli, że skoro serce zaczyna bić prędzej, gdy pewien człowiek nam się podoba, może być oraz odwrotnie: gdy serce prędzej bije, jesteśmy skłonni uznać, że pewien człowiek nam się podoba. i postanowili sprawdzić, czy to działa. W ich badaniu ankieterka zaczepiała facetów na dwóch mostach przerzuconych poprzez rzekę Capilano w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej.

Pierwszy chwiał się na wietrze zawieszony 80 metrów nad skałami,film  na  randkę

drugi był niższy oraz stabilniejszy. Badaczka po zadaniu kilku pytań dawała badanym „na wszelki wypadek” swój numer telefonu. faceci poznani na niestabilnym moście częściej niż ci z drugiej grupy byli skłonni do niej zadzwonić. Podobne badanie przeprowadziły Cindy Meston oraz Penny Frohlich z University of Texas. Badały pary zakochanych przed skorzystaniem z kolejki górskiej oraz zaraz po wycieczce nią, prosząc o alt3 ocenę wartości własnego towarzysza i ludzi na fotografiach. Po mrożącej krew w żyłach przejażdżce badani oceniali wyżej osoby na fotografiach, ale nie swoich partnerów! Jak tłumaczyły w artykule „Love at first fright” autorki, na niskie noty partnerów mógł oddziaływać fakt, że po przejażdżce wygląda się mniej atrakcyjnie: względu spocenia, włosów w nieładzie oraz sytuacji stresogennych. Badacze obserwowali też pary wychodzące z kina z różnych seansów. Okazało się, że ci, którzy właśnie obejrzeli thriller lub horror, o dużo częściej trzymali się za ręce oraz utrzymywali kontakt fizyczna. Mrożące krew w żyłach sceny sprawiały zapewne, że pary przytulały się do siebie, a moc dotyku okazuje się magiczna. i to więc fakt udowodniony naukowo. Pewnego dnia rozmawiałam o tym z świetnym przyjaciołom. Jego dziewczyna też zarzucała mu niedobór pomysłowości. Że stale teatr, jakaś kawiarnia, rolki czy coś tam. i tak rozmowa się toczyła, dopóki nie wtrącił się On. Był On jednym z tych nieszkodliwie natrętnych gości. Poza walentynkami co roku, kwiatkiem na Dzień pań oraz komplementowaniem mnie nie sprawiał żadnych kłopotów. i tak, nie byłam zołzą oraz natychmiast powiedziałam mu, że nie ma na co liczyć. Ale on twierdził swoje. Jak to mówili o nim inni - był przegranym Romeo. - Ja bym cię na pewno zabrał na niezapomnianą randkę w miejsce, w które nikt dodatkowo cię nie zabrał - stwierdził zapewne. Pamiętam, jak wtedy przewróciłam oczami. Słyszałam to niejednokrotnie.   Pokój hotelowy Zaproponuj spędzeniu nocy w pokoju hotelowym - nawet jeśli oboje macie swoje alt4 mieszkania. Zarezerwuj pokój w miłym miejscu lub poproś, by on to wykonał. Zmiana otoczenia oraz nieznajomość okolicy sprawi, że poczujecie się jakbyście smakowali zakazanej perypetie. 

Opaski winylowe

Czekoladowe fondue Czekolada to afrodyzjak, nie zapominaj o tym. dość jasne do przyrządzenia czekoladowe fondue może zapewnić wam randkę pełną zmysłowej rozkoszy.

FormExplode Recenze

Spożywanie fondue może być niesamowicie seksowne - oczywiście, gdy ograniczysz użycie sztućców do zero. Randka na basenie Zabawa w wodzie wprowadzi was w beztroski, zrelaksowany humor. Sam na sam kilka minut w rozgrzanym jaccuzzi lub nawet w towarzystwie, w którym nie powinny ponieść was emocje, potrafią uczynić cuda. Burleska Burleska przeżywa ostatnio własny renesans, a co podstawowe - jest wykwintniejszą formą uwielbianych poprzez mężczyzn klubów ze striptizem. Atmosfera burleskowego show może okazać się niezwykle podniecająca - zarówno dla niego, dodatkowo dla ciebie. Testowanie wina Znajdź niewielką, dyskretną winiarnię w twoim mieście lub okolicy oraz dokonaj rezerwacji. To niebanalny pomysł na randkę, a uderzające wam do głów wino na pewni pozbawi was wszelkich wcześniejszych zahamowań. Wizyta w kasynie Nieitotne czy wcale lubisz ruletkę, blackjacka lub automaty. Noc w kasynie oraz tak podziała na was ekscytująco oraz stymulująco. dreszcz hazardu pozostanie w waszej krwi na dłużej oraz na pewno przyda się później... teatr teatr nigdy nie straci swojej wysokiej pozycji wśród najlepszych miejsc na randkę. W ciemnej sali kinowej, doświadczając rozmaitych emocji, seksualne napięcie rośnie jak nigdzie indziej! Właściwie prawidłowo, gdy wybierzesz film, którym nie jesteś umyślnie zainteresowana, ze względu na to że prawdopodobnie przegapisz większą jego część.  

 

Zobacz też 

Jak szybko schudnąć 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks