Jak wygląda seks polaków? Zobacz czy mamy się czym pochwalić

Jak wygląda seks polaków? Zobacz czy mamy się czym pochwalić

Redakcja

2017-07-04

brak komentarzy

  Agencjom prasowym umknęła również informacja bez precedensu – po raz pierwszy w historii takich badań mężczyźni przyznali, że doświadczyli jakiejś kondycji fizycznej przemocy seksualnej ze strony partnerek.

Co więcej, okazało się, że są częściej poprzez nie zmuszani do seksu (11 procent), niż sami je zmuszają (9 procent). Jakkolwiek głupio by to zabrzmiało, to równouprawnienie w naszym kraju, przynajmniej w sferze seksualnej, stało się tym. Wygląda na to, że przegapiliśmy rewolucję seksualną. Seks bez grzechu „Sądziliśmy, że rewolucja ustrojowa musi pociągnąć za sobą równie niewiarygonie skuteczne zmiany obyczajowe. Tymczasem mnóstwo współczesnych Polaków ma niemal dokładnie takie samo życie seksualne jak ich rodzice czy nawet dziadkowie.seks wśród polaków Prawdziwa rewolucja natury seksualnej, taka jak w czasach hipisów, nie zdarza się niejednokrotnie” – pisaliśmy w „Newsweeku” dziesięć lat temu, zaraz po ogłoszeniu rezultatów „Raportu seksualnościPolaków” opracowanego poprzez seksuologa prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza, nie kryjąc rozczarowania. „Romantyczna wizja uczuciach przechodzi z pokolenia na pokolenie” – komentował wtedy raport prof. Lew-Starowicz. A my pytaliśmy nieco ironicznie: „Ta diagnoza bywa nadal aktualna. Czy tak miało wyglądać wyzwolenie seksualne?”. Nikomu nie trzeba mówić, że korzystny seks odpręża oraz sprawia radość. mimo wszystko najnowsze analiz przeprowadzone w Wielkiej Brytanii pokazują, że niemal 1/2 niewiast, które mają stałych partnerów nie bywa zadowolonych z częstotliwości odbywanych stosunków. W tamtym roku analiz przeprowadził również Durex. Okazało się, że zwłaszcza aktywni są Amerykanie, którzy uprawiają seks 132 razy w roku oraz to właśnie oni są zwłaszcza zadowoleni z częstotliwości swoich stosunków. Zaraz po nich uplasowali się Rosjanie z wynikiem 122 razy, a nastepnie Francuzi (121) oraz Grecy (115). Natomiast okazało się, że Polacy uprawiają seks średnio 91 razy w roku. najsłabiej wypadli mieszkańcy Japonii (37) Malezji (62) oraz Chin, w którym średnio wypada 69 stosunków na rok. Z raportu opublikowanego poprzez TNS OBOP Naga prawda o seksie Polaków. Czy mamy się czym chwalić? Nowy raport! wynika, że Polacy są raczej zadowoleni ze własnego pożycia płciowego. W przeprowadzo­nych ankietach aż 71% ludzi zaznaczyło, że uprawia seks przynajmniej raz w 7 dniach. Czy taki wynik bywa mimo wszystko dla wszystkich satysfakcjo­nu­ją­cy? Nie sądzę, ale fakt bywa taka, że seks bywa sprawą indywidualną oraz każdy powinien dążyć do owej ilości stosunków, na jaką w danym miesiącu ma ochotę. A wy? Jak niejednokrotnie odbywacie stosunki ze swoim partnerem?            

        Badaniem natury seksualnej reakcji ludzi na całym świecie zajęła się firma dość zainteresowana tą sferą życia

- producent prezerwatyw Durex. Dzięki badaniu Durex Global Sex Wellbeing Survey 2011 wiemy, które częściach świata radzą sobie dobrze, a które gorzej w rozgrywkach natury seksualnej. Jak zazwyczaj uprawiamy seks? Wyniki tekstów klinicznych są niczym lustrzane odbicie jakości i temperamentu życia płciowego ludzi na całym świecie. Okazuje się, że większość z nas, ponieważ aż 71 procent ludzi biorących udział w badaniu, uprawia seks co najmniej raz w tyg.. Jak na tle ogółu wypadają Polacy? Całkiem nieźle. Okazuje się, że nieznacznie zawyżamy średnią, bowiem aż 75 procent z nas zadeklarowało seks co najmniej raz na tydzień. Lepsi od nas są Kolumbijczycy, Rosjanie i Portugalczycy. Najsłabiej wypadają Japończycy. Porównując powyższe wyniki w skali kontynentów -jak często polacy uprawiają seks zdecydowanym liderem okazuje się Ameryka Południowa. Aż 85 proc. jej mieszkańców uprawia seks co najmniej raz w tyg.. Natomiast najsłabiej wypadła Ameryka Północna, w której niewiele ponad połowę społeczeństwa deklaruje taką częstotliwość. mimo wszystko czy polski wynik okazuje się rzeczywiście pozytywny? Wątpliwości ma seksuolog Krzysztof Korona. - Patrząc na dawka reklam wspomagających popęd panów i libido pań chyba mimo wszystko nie okazuje się najdogodniej z naszą chęcią do kochania się. alt2 Patrząc na sukcesy naszych zawodników na olimpiadzie, a przecież wysłaliśmy najlepszych, da się posiadać wątpliwości co do kondycji fizycznej Polaków. Aktywność natury seksualnej raz w tyg. to raczej przejaw życia w stresie i niechęci do rozmnażania się - komentuje psycholog. - samo zachowują się zdenerwowane zwierzęta. Gra wstępna Lubiana poprzez kobiety, niekiedy pomijana poprzez panów. analiz potwierdzają, że non stop nadto mało okresu poświęcamy na grę wstępną. Średnia wyliczona ze wszystkich 36 krajów, które brały udział w badaniu, to 16,9 minuty. Jak na tle ogółu wypadają Polacy? Tak jak w wypadku częstotliwości, tak i w grze wstępnej, mamy lepszy wynik - na ćwiczenia rozgrzewające przeznaczamy niemal 19 minut.

Dłużej zabawiają się Grecy, a ostatnie miejsce zajmują Tajlandczycy.

EcoSlim prix

Ile zatem ciągnie się całość miłosnego stosunki seksualne? Niewiele dłużej niż osobiście gra wstępna. Seks po polsku akurat ma się nieco dobrze niż ten średnio średni światowy, ale najdłużej (29 minut) uprawiają seks mieszkańcy Hongkongu, a najkrócej ci z Francji, jedynie 14,3 minuty. Częstotliwość orgazmu Okazuje się, że miłosne igraszki zazwyczaj kończą się udanym finałem! 1/2 ludzi za granicą podczas uprawiania seksu doznaje orgazmu zawsze albo niemal zawsze. Tym razem Polacy znajdują się dość niedaleko średniej. - Z moich analizie wynika, że z częstotliwością przeżywania orgazmu poprzez panie okazuje się coraz dobrze - dorzuca Korona.- Panie edukują się, chętniej sięgają po przedmioty pomagające przeżyć radość a w razie dolegliwości przychodzą po pomoc. Takich pacjentek okazuje się mimo wszystko coraz mniej. Seksuolog okazuje się zdania, że wynik mówiący iż jedynie pół ludzi przeżywa orgazm nie okazuje się pozytywny. - A co z tą drugą połową? Nie zapominajmy, że większość seks uprawia jedynie raz w tyg. - mówi. Trochę dobrze mają Węgrzy, a najrzadziej orgazmem cieszą alt3 się Chińczycy, ledwie 23 proc. Bezpieczny seks zadano pytanie więc o używanie prezerwatyw. 60 proc. ludzi ze wszystkich krajów biorących udział w badaniu zadeklarowało, że podczas ostatniego kontaktu płciowego użyło prezerwatywy. Gorzej wygląda to u Polaków, których jedynie pół odpowiedziała twierdząco.

Mimo wszystko seks po polsku ma się coraz dobrze. jak polacy uprawiają seks

- Wszystkie analiz potwierdzają, że jesteśmy wiele otwarci - przekonuje socjolog Katarzyna Wrocka.- Chętniej wspominamy o intymnych sprawach, lecz również przykładamy coraz większą uwagę do tego by intymne życie było jak w szczególności satysfakcjonujące. Częściej staramy się urozmaicić nasze łóżkowe życie i chyba nam się to udaje, ponieważ przecież według cytowanych tekstów klinicznych trzy czwarte Polaków twierdzi, że okazuje się zadowolona z intymnych relacji.   To oczywiste, że regularny seks sprawia, że nasz korelację jest w lepszej sprawności fizycznej. To prosto przekłada się też na ogólne zadowolenie z życia. Kiedy mimo wszystko wyobrazisz sobie siebie siedzącą w gronie znajomych, którzy przerzucają się tym jak niejednokrotnie w porównaniu do ciebie się kochają, zadowolenie maleje. Nawet jeśli do owej pory seks kilka razy w miesiąc ci wystarczał, obecnie zaczynasz mieć wątpliwości. kiedyś robiliśmy to kilka razy w 7 dniach - najwidoczniej coś się między nami popsuło!

Jak niejednokrotnie to "niejednokrotnie" niejednokrotnie to znaczy ile?

Pięć razy w 7 dniach? Trzy razy dziennie? A może raz w miesiąc? Z eksperymentów zleconych w 2011 roku poprzez Ogólnopolski Program kondycji płciowego wynika, że 71 proc. Polaków trzeba jeden stosunek w 7 dniach. Nie jest on nawet szczególnie niekrótki - w 2011 roku trwał statystycznie niecałe 14 minut - bez gry wstępnej. Choć nie brzmi to imponująco, większość z nas pozytywnie ocenia swoje życie seksualne. jedynie jedna na dziesięć ludzi jest niezadowolona alt4 z tego jak niejednokrotnie (i z którym skutkiem!) uprawia seks. Wygląda na to, że jest z nami całkiem nieźle - jesteśmy szczęśliwi. Ale możliwe że to po prostu kwestia źle zadanego pytania?

Może w ankiecie musi ono brzmieć: Czy jesteś usatysfakcjonowany ze własnego życia seksualnego, biorąc pod uwagę, że twój sąsiad kocha się z żoną 2 razy częściej? Lubimy konkurować Tim Wadsworth przepytał w swoim badaniu niemal 15,5 tys. ludzi, o to jak niejednokrotnie współżyją. niemal pół ludzi uprawiających seks raz w 7 dniach była z owej częstotliwości zadowolona, a nieco ponad pół cieszy się zaledwie po dwóch - trzech razach w 7 dniach. Ich pułap zadowolenia porównywany był ze skrajnym przypadkiem ludzi, które w minionym roku wcale nie uprawiały seksu. Profesor postanowił mimo wszystko zadać pytanie, które pojawiło się wcześniej i mogło wam się wydać zabawne - a co jeśli inni robią to częściej? Okazało się, że pułap zadowolenia spadł u ankietowanych ludzi średnio o 14 proc.! Wychodzi na to, że seks jest dla nas tylko miarą sprawności fizycznej naszego związku, sposobem na poprawę humoru, uzyskanie poczucia bezpieczeństwa, czy wyrażenie uczuć. Seks jest dodatkowo część naszego wizerunku, składową naszego społecznego statusu. bywa ważny do tego poziomu, że czasem wolimy wykiwać znajomych, mówiąc, że uprawiamy seks częściej niż w rzeczywistości. ; są nierealne dane - trudno powiedzieć, kto mówi prawdę, a kto tylko się przechwala. Poza tym wpływa to też na nasze związki - życie w poczuciu bycia gorszym, mniej pożądanym, albo odwrotnie - nadto chłodnym, szybko odbija się na relacji z partnerem. Co sądzicie o tym łóżkowym współzawodnictwie? Liczy się jakość czy częstotliwość? A może wcale nie obchodzi was to jak niejednokrotnie kochają się inne pary?


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks