Jak naprawić związek po zdradzie? Czy to możliwe?

Jak naprawić związek po zdradzie? Czy to możliwe?

Redakcja

2017-08-02

brak komentarzy

Każdy z nas ma wrodzoną konieczność posiadania w życiu jednej życie  po  zdradzie

bliskiej osoby na wyłączność i wierzenia, że jesteście stworzeni dla siebie. Czasem niewierność może pozostać kilka chwil, a jej wydatki mogą przekreślić perspektywy na naprawdę szczęśliwy i długoletni korelację. korelację po zdradzie mężczyznę przenigdy już nie jest taki sam, jak przed zdradą. Odtąd może Wam towarzyszyć zazdrość i podejrzliwość w związku. Zdrada a ratowanie związku Czy zdrada znaczy rozwód? Z ust licznych ludzi da się usłyszeć, że o miłość zawsze należy walczyć, dlatego zaleca się przynajmniej próbować ratować korelację po zdradzie. Istota kłopotu tkwi mimo wszystko w tym, okazuje się miłość dla danej osoby. Nie istnieje gotowa, rozpowszechniona recepta na to, czy zaleca się inwestować swoje siły w ratowanie związku, w którym jeden z partnerów okazał się niewierny. Wszystko tak naprawdę jest zależna od Ciebie i Twojego mężczyznę i od tego jak szczególnie czujecie się samotni i zranieni, oraz, czy macie siłę ratować korelację. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, postaraj się przemyśleć kilka istotnych kwestii. Nie idealizuj przeszłości Idealizowanie przeszłości jest charakterystyczne dla ludzi, którzy nagle i niespodziewanie znaleźli się w trudnej sytuacji. zastój emocjonalny sprawia, że czujesz się źle i porównujesz swój aktualny etap z przeszłością, która z tej perspektywy może się wydawać sielankowa, przecież na początku znajomości myślałaś, że jesteście stworzeni dla siebie. Czasem dokładnie z tego powodu walczymy o nasz korelację po zdradzie. próbuj pomyśleć o tym więcej analitycznie, przywołaj wspomnienia różnych sytuacji: czy na pewno zawsze było świetnie? Czy ratowanie związku ma sens? prawdopodobnie była to wyłącznie namiastka Jak uzdrowić związek po zdradzie? farta, a Ty stale zasługujesz na coś o mnóstwo lepszego? prawdopodobnie zaleca się pomyśleć o nowym partnerze niż walczyć o to, żeby Twój korelację po zdradzie rozkwitł na nowo? Przeanalizuj to, co było czynnikiem sprawczym niewierności w Twoim związku: czy był to wakacyjny romans, odczuwaliście samotność w związku, czy może przyczyna tkwiła u ziemi relacji np. wynikała z braku świetnej komunikacji, czy też Twój partner okazał się być zupełnie odmienną osobą niż ta, za jaką go uważałeś na początku znajomości? Wtedy nie do pomyślenia wydawała Ci się jego niewierność, wierzyłaś, że jesteście sobie przeznaczeni i zawsze będziecie razem. Pamiętaj, że trudno j

est zmodyfikować zachowanie czy cechy osobowości drugiego człowieka. związek  po  zdradzie

Jeśli mimo wszystko oboje przyznacie się do swoich błędów i znajdziecie siły na to, by wspólnie walczyć o korelację, prawdopodobnie stoi przed wami szansa na odnalezienie wspólnego farta. Nie poddawaj się presji otoczenia Twoje życie nie polega na tym, by poprzez cały pora udawać osobę szczęśliwą i zadowoloną. Nie powstrzymuj się od jakiegoś działania wyłącznie dlatego, że czujesz nacisk ze strony rodziny czy znajomych. Uczyń to, czego w szczególności pragniesz: nikt nie ma prawa spodziewać się od Ciebie byś pozostał albo odszedł od kogoś, kto zranił Cię poprzez swoją niewierność. zastanów się czy nadal czujesz miłość do tej osoby.   Jeśli zdecydujesz się na ratowanie związku, pamiętaj, że niemal zawsze potrzebuje to pomocy specjalisty. Nawet jeśli wrócisz do wspólnego mieszkania albo regularnego spotykania się z partnerem i schowasz swój smutek głęboko na dnie, pamiętaj, że nawet ukryty może być dla Ciebie alt2 przeszkodą na drodze do całościowego farta. Psychoterapeuta pozwoli Ci przepracować żal i ukrywany gniew, jak również wzmocnić naruszone poczucie ;.   Polecamy powieść Don-Davida Lustermana pt. „Niewierność. Poradnik dla zdradzonych, niewiernych i ich kochanków”. Wydawnictwo jacek Santorski &CO, 2008 r. Niektórzy kochankowie kończą romans w sposób niewłaściwy. Czekają aż sam się wypali. i rzeczywiście wypala się. Choć wydaje im się, że dobrowolnie nigdy nie będą potrafili z niego zrezygnować, to mimo wszystko za jakiś pora rezygnują.

Romans nie jest już tak ekscytujący, jak  żyć  po    zdradzie

jak wszędzie pojawiają się też różnice zdań. któregoś dnia wszystko się wali. Nie ze względu dojrzałej, przemyślanej decyzji, ale ze względu kłopotów między parą. Podobno mniej więcej 95% romansów nie wytrzymuje nawet dwóch lat. Gdyby chociaż kochanek z kochanką stworzyli zadowalający, trwały korelację, historia nabrałaby sensu. jak da się dostrzec zdarza się to dosyć rzadko. Niestety najchętniej obie relacje rozpadają się – najpierw małżeńska, później między parą. koncepcję „czekam, aż samo się wypali” wybierają osoby, które nie potrafią podjąć samodzielnie decyzji. Nie jest to chyba rozstrzygnięcie najlepsze – definitywnie tracą wszystko.       PoradnikZdrowie.pl > Psychologia > Związki > Jak zregenerować korelację po ZDRADZIE Jak zregenerować korelację po ZDRADZIE 233 Autor: Ewa olga Baryłkiewicz - artykuł pochodzi z miesięcznika Jak odbudować korelację po zdradzie? Czy wcale da się to wybudować? Z takimi problemami borykają się osoby, które przeżyły zdradę mężczyznę. Zdrada powoduje intensywne, nieprzychylne emocje – krzyki, płacz, nieraz wyzwiska. Temu wszystkiemu towarzyszy ogromny ból i cierpienie. Zaufanie, którym obdarzyło się drugą osobę, zostało mocno zachwiane. Jego odbudowanie alt3 potrzebuje zaangażowania obu stron, jedynie osoby, która zdradziła. Jak naprawić korelację po zdradzie? Jak zaufać ponownie? Jak odbudować nadwyrężone zaufanie w związku? Polecane wideo: Błędne decyzje w związku Zdrada – do niej trudno jest się przyznać, zarówno gdy zdradza dziewczyna, a także kiedy zdradza chłopak. Niektórzy uważają, że dobrze żyć w nieświadomości i kłamstwie niż zburzyć dotychczasowy, pozorny spokój. Kiedy mimo wszystko prawda wyjdzie na jaw, muszą znaleźć siłę, by się z nią zmierzyć. Pierwszy czas jest najtrudniejszy. Partner albo partnerka, którzy dowiadują się o zdradzie, nie są w stanie w nią uwierzyć. Przecież wszystko jest dobrze. Nic nie zapowiadało takiego wstrząsu. Pytając „dlaczego?”,

trudno znaleźć na to odpowiedź.

Po zdradzie osoba zraniona snuje różne przyczyny tego zdarzenia, jest rozgoryczona, w jej oczach widać ból. Osoba, która zdradziła, niejednokrotnie stara się odkupić winy, jej też nie jest prosto. Dlatego tak istotne jest przyznanie się do winy. Przyznanie się do zdrady to poważna decyzja. przeważnie jest tak, że ludzie preferują ukrywać prawdę i czekają do ostatniego momentu. Czasem dobrze przyznać się do zdrady niż udawać, że nic się nie stało. Jak naprawić korelację po zdradzie? Nie wracać do przeszłości Ciągłe rozdrapywanie ran niesie tylko ból i wzmaga rozgoryczenie. Jeżeli oboje postanowicie ratować wasz korelację, nie powinniście wracać do przeszłości. Jak odbudować korelację po zdradzie? Należy zacząć ze sobą rozmawiać. Zdrada to zazwyczaj wina obu stron. Watro podyskutować o swoich uczuciach, pragnieniach, oczekiwaniach. Przebaczyć Wzajemne wybaczenie jest szczególnie istotne. Naturalnie, większe wyzwanie stoi przed osobą, która została zdradzona. mimo wszystko czasami to właśnie jej zachowanie jest źródłem kłopotów. Przebaczenie alt4 pozwoli pozbyć się negatywnych uczuć i emocji. Pomoże odzyskać równowagę. Żeby móc szczerze wybaczyć, potrzebny jest pora. Choć zdrady nigdy się nie zapomina, to da się nauczyć się z nią żyć. Jeżeli nie potrafimy sobie sami udzielić pomocy, zaleca się wykonać użytek z pomocy znajomych, rodziny albo psychoterapeuty.

Przebaczenie jest istotne także dla osoby,

Produit pour maigrir

która zdradziła. pomaga ono odzyskać jej szacunek do siebie i równowagę psychiczną. Zaufać powtórnie Nieważne, kto zawiódł zaufanie - i tak należy je odbudować. jest to przecież podstawa związku. Większe starania w tym zakresie czyni osoba winna. mimo wszystko partner albo partnerka także mają w tym swój udział. Największy błąd, który może popełnić osoba zdradzona, to wizyta kontrolna i przesłuchania. Nie należy sprawdzać komórki mężczyznę, śledzić go ani stale przypuszczać. musi to trudne, ale takie zachowanie może zburzyć cały zapał osoby, która chce odkupić winę. Na regenerację zaufania trzeba najwięcej momentu. Jeżeli naprawdę chcecie odbudować korelację po zdradzie, musicie poprzez to przejść. trzeba posiadać na uwadze, by nie dociążać i tak psychicznie rozdartej osoby zdradzonej i nie szafować komentarzami w stylu: „To od twojej korzystnej woli jest zależna korelację”. Nie dość, że może dźwigać brzemię osoby zdradzonej, nosi w sobie piętno i czuje się słabsza od kochanki (kochanka), to dodatkowo dostaje od społeczeństwa i otoczenia wzorzec nadodpowiedzialności za korelację. U osoby zdradzonej może pojawić się wtedy bunt: „Nie ja dopuściłam (dopuściłem) się zdrady, a mam więcej się starać?”. Jeżeli przebaczenie nie jest możliwe, nie zaleca się chować kontuzje i żyć w pseudo-związku. dobrze się rozstać i szukać farta gdzie indziej.

 

Zobacz też 

Femmax cena

Opaski tyvek


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks