Jak mieć powodzenie u mężczyzn? Oto sekret!

Jak mieć powodzenie u mężczyzn? Oto sekret!

Redakcja

2017-08-01

brak komentarzy

    Do krótkiego okresu uważano,

iż produkcja feromonów u homo sapiens zaniknęła setki lat temu ze względu na ich niezbyt przydatne właściwości. jednak w roku 1986 specjaliści ze usa dowiedli istnienia feromonów ludzkich. okazują się one wytwarzane w minimalnych dawkach zarówno poprzez kobiety, ; panów. Dzięki zaawansowaniu technologicznemu stało się możliwe uzyskanie syntetycznych, ludzkich feromonów. okazują się to dokładnie te same substancje jakie wydziela człowiek: androstenol, androstenon i androsteron. Udowodniono, iż te trzy związki mają olbrzymi wpływ na dobór mężczyzny w naszym środowisku. trwające okazują się one w pocie, śluzie, wydzielinach. Ze względu na nasz sposób życia - częste prysznice, używanie preparatów dezodorujących, korzystanie z kapsułek - feromony, które wytwarzamy okazują się w praktyce tłumione. Feromony oddziałują pozytywnie na każdą spotykaną osobę. Ich podstawowym zadaniem w świecie człowieka bywa ułatwianie komunikowania się. oddziaływanie feromonów nie ogranicza się wyłącznie do płci przeciwnej. Feromony zwiększają wzrost poziomu zaufania. Najprościej ujmując, pomagają świetnym intencjom, by były naprawdę świetnie odebrane. robisz się człowiekiem wiarygodnym.

Dzięki feromonom możesz wywołać uwodzenie  panów

dość dobre odczucie na nowo poznanych osobach i poprzednich znajomych. Na czym polega sekret powodzenia u płci przeciwnej? W praktyce feromony nie posiadają własnego aromatu, lub bywa on delikatny. Wysyłają sygnały o gotowości natury seksualnej przyciągając osobnika płci przeciwnej. Otoczenie postrzega osobę, która użyła feromonu, jako więcej wyjątkową. Efekt bywa widoczny wśród ludzi, które spotykamy po raz pierwszy, ; wśród poprzednich znajomych. Feromony można przyjmować w celach służbowych. Poprzez zwiększenie kontaktu i otwartość współpraca z drugą stroną staje się łatwiejsza. Feromony podkreślają osobowość osoby, która ich używa. Feromony pomagają w pospolitym życiu, ; w relacjach damsko-męskich. Wywierają pozytywny wpływ na osoby nas otaczające. Wszystko staje się łatwiejsze w sferze kontaktu z ludźmi. Feromony można po prostu kupić. Wcześniej były dostępne zwłaszcza w sex-shopach, dziś najdogodniej sprzedają się w sieci. Jedne okazują się tańsze, cenny innych rosną do 200 zł., czy więcej. Producenci twierdzą, że wyjątkowy flakon wiąże się ; z atrakcyjnością seksualną, ale także pozwala przy negocjacjach, podczas egzaminów ustnych czy w samej sprzedaży. okazują się ludzie, którzy twierdzą, że za sprawą tajemniczego flakonu zwiększyli sława swoją osoba na ulicy, w pracy, w autobusie. Czy feromony rzeczywiście mogą nas popchnąć w ramiona kogoś, na kogo alt2 nie zwrócilibyśmy uwagi? szczególnie prawdopodobne. Przeprowadzono szereg eksperymentów, które najchętniej polegały na tym, że część niewiast używała substancji z zawartością feromonów, a część placebo.

Okazywało się, że kobiety, które używały substancji z feromonami miały wyższy pułap aktywności natury seksualnej niż tejak  podobać    się  facetom

, które używały placebo. poniżej kilka prostych rad. 1. lub sobą. Gdy zaczynasz udawać kogoś innego,  podświadomie zaczynasz kontrolowac każde swoje słowo, czy gest i w rezultacie  robisz się sztuczny. Ludzie wyczuwają to na lokalizację i stają się nieufni. To zapewne pozostałość po pierwotnym instynkcie samozachowawczym. Zakceptuj samego siebie. Nie musisz być piękna, by trwale podbić serce wybranego partnera. Wyobraź sobie jedynie przecudną piękność z wiecznie skwaszoną miną i pogardliwym wyrazem twarzy. Czy może być coś więcej odpychającego? Przeciętna kobieta, od której bije pozytywna energia ma dużo dużo więcej seksapilu. A jeżeli do tego okazuje się szczerze, spontanicznie się uśmiechnąć? Jeżeli pokochasz samego siebie, życzliwiej spojrzysz na innych. A jakoś tak podświadomie wyczuwamy i lubimy ludzi, którzy nas uwielbiają. To zapewne też jest jakiś pierwotny instynkt. 2. w miejsce tuszować, alt3 kamuflować, ukrywać niedostatki urody,  podkreśl swoje mocne strony. Ubiorem, odpowiednią fryzurą czy makijażem. Jaka to różnica? Fundamentalna. Gdy skupiasz się na tym, co natura dała Ci dobrego, ci się wydaje pozytywnie.

To wyzwala w Twoim organizmie całą kaskadę korzystnych uczuć,jak  uwieźć  mężczyznę

fantazje i emocji. Gdy chcesz coś utrzymać w sekrecie przed innymi (choćby jakiś wyimaginowany niedostatek swojej urody), Twój umysł skupia się na tym, co podświadomie uważasz za złe czy nie dość dobre. Podtruwasz tym samą siebie. Dodatkowo cały okres podswiadomie odczuwasz niepokój. W rezultacie jest Ci źle z samym sobą. Zawsze lubiłam towarzystwo panów i wcale nie zawadza mi, że traktują mnie jak kumpla a nie kumpelę, czyli zupełnie aseksualnie (swoją drogą interesujące, czemu to tak nie działa w drugą stronę – czyli czemu panowie traktowani aseksualnie wśród pań uznają takie „uprzyjaciółkowienie” za obraźliwe). To bywa zdrowe, przyjemne i służy mi poczuć się tak, jakbym wreszcie dysponowała braci, którymi mnie MR w rzeczywistości przenigdy nie obdarzyła. Na los jednak moi przyjaciele dość szybko potrafią dostrzec we mnie kobietę wtedy, gdy osobiście tego chcę – alt4 czyli przeważnie w sytuacjach wyjściowych. Właściwie należy, że mam na sobie spódnicę lub sukienkę, a już im się oczy świecą, tembr głosu staje się niski a częstotliwość wulgaryzmów spada praktycznie do zera. Spytałam właśnie kumpla, co bywa dla niego kobiece. Odpowiedział jednym tchem: sukienki, rozpuszczone, długie włosy, delikatny makijaż, szpilki – albo ewentualnie baletki. i faktycznie, tak bywa. To działa. Te kilka części potrafi przenieść nagle dziewczynę z friend-zone do play-zone.

Co do makijażu jedynie biedni panowie nie mają przeważnie zwroty,

co im się podoba. Wydaje im się, że to delikatny makijaż – a laska ma na sobie centymetrową tapetę. analizuję, że to, co miał na uważa mój kumpel, to „naturalny makijaż” a nie „delikatny”. Czyli chodzi o to, by nie robić sobie na powiekach tęczy, nie posypywać policzków brokatem i nie malować blond brwi na czarno.Makijaż ma bazować na naturalnych kolorach i współgrać z twarzą nosicielki. Tyle. W tym ideale kobiecego piękna, który wyznaje większość panów, istnieje jednak konkretny haczyk. Okazuje się ze względu na to że, że faceci dużo więcej cenią kobiecość, gdy

 

Zobacz też 

Opaski na rękę 

Jak szybko schudnąć 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks