Jak dozyskać zaufanie w związku? Oto 5 cennych rad!

Jak dozyskać zaufanie w związku? Oto 5 cennych rad!

Redakcja

2017-08-01

brak komentarzy

Zaufanie to fundament każdego związku. Co wykonać, gdy w nieoczekiwanym punkcie naszego życia nagle je tracimy? Julia Berg     Każda z nas przeżywała zapewne mnóstwo takich sytuacji - on kolejny raz nie odbiera telefonu, a miał być jedynie na starciu z kolegami albo służbowym wyjeździe. Gdy po pewnym czasie się odzywa, zakładamy bojową maseczkę i ruszamy na starcie z wrogiem. ADVERTISEMENT     i niezależnie od tego, czy to ja sama zawiniłam, czy on - zaufanie w związku naprawdę ciężko jet odzyskać. Zaufanie gwarantuje nam szczęście, poczucie bezpieczeństwa i podkreśla siłę naszego uczucia. Obecnie coraz mniej par rozumie to pojęcie i stara się zbudować związek, w 5 wskazówek, jak odzyskać zaufanie w związku którym tego zaufania zupełnie brakuje.   Ja sama stale się zastanawiam, czy dopytywanie o to, gdzie był mój partner, co robił godzina po godzinie, przeszukiwanie jego Facebooka i telefonu bywa po prostu, czy świadczy o tym, że ciągle go o coś podejrzewam?

A może w znajdujących się czasach,

gdzie dostęp do profili pozostałych kobiet, atrakcyjnych byłych kobiet itp. bywa ogólny, po prostu można w inny sposób, jeśli rzeczywiście chcemy posiadać świadomość, czy istnieje między nami szczerość i traktujemy siebie poważnie?  

i mimo pozorom nie dotyczy to jedynie

FormExplode

młodych związków, ludzi które okazują się ze sobą zaledwie od krótkiego czasu i tak naprawdę nie wiedzą, czego się po sobie spodziewać. alt2 Problem braku zaufania występuje zarówno w młodych, i długotrwałych relacjach i ciężko powiedzieć od czego tak naprawdę się zaczyna.  okazują się niejako charakterystyczne sytuacje, które skutkują tym nadużycie naszego zaufania - zdrada, kłamstwo, zatajanie ważnych informacji przed drugą osobą, natomiast czasami zaczynają się od zupełnie niewinnych reakcji, które wcale nie wykazują na to, że w związku źle się dzieje.   Co wykonać więc, aby zregenerować jeden z najważniejszych fundamentów dowolnej zdrowej i przyszłościowej relacji? Jedno bywa pewne - utrata zaufania to jeden z głównych kłopotów, przez który rozpadają się nawet wieloletnie związki - zaleca się więc posiadać świadomość, jak temu zaradzić!

Do tańca zwanego – odbudowaniem zaufania trzeba alt3 dwojga.

oraz każdą ze stron czeka ciężka praca. Odzyskanie wiary bywa niezwykle trudne. zaleca się więc się zastanowić, na ile okazuje się zależne nam na osobie, którą zraniliśmy. Jeśli okaże się, że nadszarpnięte zaufanie, nie bywa jedynym kłopotami w związku, a rozstanie bywa nieuchronne, to w owej sytuacji może skuteczniej pójść w swoją stronę. Kiedy mimo wszystko decydujemy się nadal być razem, musimy nastawić się, że już nie może ;. związek powinno trudniejszy. W sytuacji, kiedy nie radzimy sobie z ciężarem dolegliwości, zaleca się korzystać z pomocy psychologa albo psychoterapeuty. - Jeśli okazuje się zależne nam na odbudowaniu relacji powinniśmy przede wszystkim przyznać się do winy oraz oddać alt4 rację osobie przez nas zranionej. Należy więc posiadać na uwadze, że odbudowywanie zaufania bywa długotrwałym procesem, dlatego też nie oczekujmy natychmiastowego wybaczenia oraz ocieplenia stosunków.

Dajmy sobie okres,

podczas którego będziemy starali się wykazać, że zaleca się nam ponownie zaufać. W owej sytuacji trzeba posiadać też na uwadze to, że druga strona też może potrzebować momentu dużo, zwłaszcza jeżeli w grę wchodziła zdrada. zaleca się więc brać pod uwagę to, że możemy nigdy nie pozyskać wybaczenia albo, w sytuacji zdrady, nawet jeśli dostaniemy następną szansę, to wspomnienie tego, co się stało oraz tak należy wystąpić w trudnych, kryzysowych sytuacjach... - mówi olga Mochnaczewska - Dzik.

 

Zobacz też 

Bransoletki silikonowe

Środek na odchudzanie


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks