Idealny seks? Z tymi wskazówkami to możliwe

Idealny seks? Z tymi wskazówkami to możliwe

Redakcja

2017-07-18

brak komentarzy

  Flirt Wiemy, wiemy, do nagości jeszcze daleko, choć zdarzają się kapitalne, prędkie flirty bez teatru oraz filharmonii (dawniej: umyślnie wydzielone miejsce, gdzie na siedząco słucha się muzyki, zazwyczaj klasycznej). oto więc siedzimy przed sobą albo stoimy, rozmawiamy, chemia zaczyna się zgadzać, feromony wydzielać oraz wyłącznie wy sądzicie, że jesteście zupełnie ubrane. Może oraz faktycznie jesteście, ale na pewno nie w naszych głowach. Tam od dawna jesteście nagie, może nie kompletnie, ale my już wiemy, jak prezentują się wasze biustu czy tyłek oraz cieszymy się na konfrontację. A ta może nas wyłącznie mile zaskoczyć, że jest jeszcze piękniej, niż oczekiwaliśmy, oraz co już zdążyliśmy w myślach polubić. Randka Te zazwyczaj bywają udane, jeżeli wybieramy się na nie bez bagażu fałszywych przekonań. Na przykład 82% kobiet w badaniach upiera się, że przeważająca część facetów woli blondynki, podczas gdy ponad połowa facetów deklaruje swą słabość do brunetek. Większość kobiet sądzi, że panowie wolą szczupłe sylwetki, a w badaniach panowie wybierają średni typ budowy, bardziej krągły. oraz tak dalej, oraz tak dalej. zaleca się zapamiętać jedno: my patrzymy na was całościowojak  mieć  idealny  seks – szczególnie gdy was podrywamy oraz już wpadłyście nam w oko – oraz nie zwracamy uwagi na mankamenty.

Te zresztą istnieją przede wszystkim w waszych głowach, ponieważ my ich nie widzimy.

Podobacie nam się takie, jakie jesteście, oraz chcemy wyjść z wami do łóżka. często po zakończonym seksie odnosisz odczucie, że twoja partnerka nie podziela twojej euforii, ma zawiedziony wyraz twarzy a ty w miejsce dumy czujesz 5 wskazówek, aby seks w walentynki (i nie tylko) był wyjątkowy zakłopotanie, nie przejmuj się ,wszystko trzeba skorygować zastosuj się do naszych wskazówek a spostrzeżesz, że każda kobieta po erotycznym sam na sam,  bez zakłamania powie, że to jest wyjątkowe przeżycie. mężczyźni ,zanim przejdziecie do meritum, pamiętajcie że najprostszą drogą do sukcesu okazuje się poznanie erotycznej mapy ciała własnej ukochanej, wiedzę tę trzeba posiąść na dużo sposobów, a świetnie oraz chyba najlepiej po prostu rozmową- nie bójcie się mówić o seksie ,nauczcie tej sztuki swoją kobietę-to dużo upraszcza, a kiedy już tego dokonacie-obustronna satysfakcja gwarantowana. 1.Kobiety mniejszą uwagę przywiązują do rozładowania zdenerwowania seksualnego więcej zależy im na bliskości, czułości, bezpieczeństwie, przynależności, dla nas facetów dotykanie zapala jedną lampkę- seks, kobieta nie zawsze tak jest odpowiedzialna, potrzebuje dotyku, który nie znaczy jedynie zalążka do seksu nawet do gry jak  uprawiać  seks  wstępnej, miejcie to na uwadze a paradoksalnie w waszym związku powinno więcej czułości!  

2.Pieszczoty manualne, bez tej umiejętności nici z boga seksu,

dzięki tej wiedzy dasz własnej kobiecie wszelakich orgazmów moc. tym okazuje się, że osiągnięcie doskonałości w tej kwestii nie okazuje się jasne, ale gdy jedynie ją opanujesz wiedz, że twoja partnerka to doceni. Eksperymentuj, stosuj dużo różnorodnych metod dotykania pamiętając, że za szczególnie długie, za szczególnie lekkie, albo za szczególnie silne masowanie wywoła odwrotny rezultat niż zakładałeś oraz w miejsce podniecenia, twoja partnerka powinno jedynie rozdrażniona. Płeć piękna intymne miejsca ma rozpocznie więcej unerwione niż ty oraz gdy jedynie dłużej będziesz skupiał się na jedynie jednym z nich, poza irytacją pojawi się reakcja ochronna w postaci bólu. Kolejny z błędów to pieszczenie ręką, czyli posuwiste ruchy dłoni imitujące stosunek płciowy alt2 płciowy, zastąp je okrężnymi  dookoła punktu erogennego. 3.Miej na uwadze to, że zachowania wyniesione z 4 ścianach mają na nią o dużo większy wpływ niż na ciebie. Jeśli była wychowywana w duchu, że zbliżenie to nic dobrego, to realnie wpływa na jej zachowanie w sferach intymnych. Nie nalegaj, nie wywieraj presji, nie siłuj się wprowadzając nowe techniki, tu raczej potrzebna okazuje się rozmowa szeroko definiowana od przywołanychdobry  seks rodzinnych  zachowań po nawyki dochodzenia do orgazmu  jakie ma twoja kobieta.

Ty posiadasz to powodzenie, że odczuwanie orgazmu posiadasz wrodzone,

ona musi się go nauczyć. Ty rozładowałeś napięcie seksualne onanizując się wielokrotnie szybko oraz w ukryciu nie stymulując przy tym innych poza elementem sfer erogennych, ona doświadczenia dysponowała różne, mogła fantazjować oraz dochodzić do orgazmu jedynie muśnięciem, włożoną kołdrą między nogi. Już wiesz dlaczego kobiety okazują się subtelniejsze? 4. okazują się takie punkty na ciele kobiety, które potrafią uczynić cuda, brzeg obojczyka po prawej stronie zaraz przy mostku to miejsce dające obfite odczucia seksualne. Następnym takim obszarem okazuje się mniej więcej 3 cm na prawo od prawej gruczoły mleczne sutkowej,  punkt zwiększający energię seksualną co za tym idzie aktywizuje wymogu seksualne oraz zwiększa wrażliwość na bodźce(Uwaga mężczyźni! Nie należy kobiecych gruczołów mlekowych traktować jak ”ciasto na pierogi”- to krok w złym kierunku) Kolejna furta do rozkoszy to miejsce położone w połowa. odległości między pępkiem a mostkiem mniej więcej 3 cm powyżej pępka. Wilgotność pochwy powiększa punkt na wzgórku łonowym zaraz przy rozdzielających się wargach sromowych. Aby podkręcić pobudliwość oraz podnieść energię  seksualną, masuj punkty leżące wzdłuż lędźwiowo krzyżowej partiach kręgosłupa, kilka alt3 centymetrów od wyrostków kręgowych. 5. Seks oralny- musisz go przyjmować jako wstęp do stosunku(ale wtedy oraz jedynie wtedy kiedy twoja partnerka nie ma zakodowanych barier co do tego rodzaju pieszczot czyli ponownie nic zbyt mocno) całuj oraz pieść ustami miejsca zwłaszcza intymne dla kobiety oraz wszystko dookoła, dostosuj siłę pieszczot do wrażliwości własnej kobiety, gdy ona szczytuje wprowadź w jej pochwę własny członek, to spotęguje odczucie orgazmu. Po oraz postaraj się o następne, ale pamiętaj by nie przyśpieszać orgazmów, naucz się tak rozkładać pieszczoty by maksymalnie wydłużyć przyjemność. 6. masaż erotyczny to dość przydatna umiejętność, ponieważ znając jego tajniki ; rozbudzisz miejsca erogenne lecz także odstresujesz oraz rozluźnisz swoją kobietę.

Ludzkie ciało posiada ponad 16 tys.

zakończeń włókien nerwowych-wymasowanie skutecznie je pobudzi, pamiętaj o specjalnych olejkach do masażu. Miejsce oraz czas nie powinny być przypadkowe, wybierz je tak byś wiedział że nikt wam nie przeszkodzi, zadbaj o szczegóły na które ty byś nie zwrócił uwagi a kobieta oraz owszem: to muzyka w tle , kwiaty, światło…, jednym słowem stwórz stan psychiczny.  7. Skończ z egoizmem oraz nie kończ stosunki seksualne zaraz po twojej ejakulacji albo po orgazmie kobiety, sztuka polega na tym aby czułe uściski wydłużyć długo po. 8. partnerowi kobieta okazuje się w stanie wybaczyć dużo, ale nigdy braku poczucia humoru, więc w łóżku. Niektóre braki techniczne możesz zastąpić śmiechem, żartami to wszystko  doprowadzi do odprężenia, niekiedy porównywalnego do skomplikowanych technik manualnych. 9. Oczywiście w tym wszystkim znajdź miejsce dla siebie, bez twojego zadowolenia ; zadowolenia ukochanej, dlatego wspomnij o własnych potrzebach, powiedz jakie pieszczoty zwłaszcza cię pobudzają, pokaż to uwielbianej by zobaczyła jak sam pobudzasz własne ciało, alt4 weź jej dłoń oraz wskaż najlepsze dla siebie miejsca, dotyki, siłę nacisku, zapoznaj ją ze własnym ciałem. 10.Na koniec najistotniejsze: NIE ZASYPIAJ! Nawet gdy jesteś wycieńczony, zaciśnij zęby oraz przeprowadź chociaż poprzez kwadrans dialog, partnerka tego od ciebie spodziewa się, chociaż nigdy od niej tego nie usłyszysz, to istotne, w końcu prawdziwego faceta nie poznaje się po tym jak zaczyna a po tym jak kończy!   ch? •YouTube   A nie bywa tak, że tak naprawdę żadna z „tych wszystkich” się nie odważyła mu powiedzieć, że bywa po prostu kiepski? Albo że chciałaby w innym przypadku. oraz nie mówię o napastliwym, feministycznym krzyku oraz pretensjach. Może to kobiety nie potrafią mówić o swoich potrzebach… Ha! Z pewnością bywa w tym sporo prawdy. ponieważ jak nauczyć faceta fajnego seksu, skoro osobiście albo niewiele o nim wiesz, albo nie potrafisz o tym mówić. Mądrzy ludzie zawsze oferują zmianę świata od zmiany w sobie. ; bywa w sferze natury seksualnej. Jeżeli jesteśmy kobieta, która ma energię na bardziej satysfakcjonujący seks w związku, to naprawdę najpierw przyjrzyjmy się sobie samej. Temu, na co sobie pozwalamy oraz temu, na co sobie nie pozwalamy. ; temu, na co pomaga nam partner. oraz zastanówmy się, czy rzeczywiście poświęcamy realną uwagę tej naszej seksualności? ponieważ może jedynie narzekamy, a tak naprawdę jesteśmy kompletnie bierne, nie zdobywamy jakiejkolwiek wiedzy, nie rozwijamy naszej seksualności? oraz liczymy na to, że pójdziemy do tego łóżka… oraz już - okaże się tam po prostu su Czy zaleca się się poświęcać w łóżku?•YouTube  


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks