Gdzie nie iść na pierwsza randkę? Oto 5 najgoryszych miejsc!

Gdzie nie iść na pierwsza randkę? Oto 5 najgoryszych miejsc!

Redakcja

2017-08-01

brak komentarzy

Nie ma wątpliwości: kobiety pragną się prezentować świetnie – oraz, lub co lub, to im się chwali.

  Gorzej mimo wszystko, kiedy starając się za dość, osiągamy efekt odwrotny do obranego: w miejsce się prezentować kusząco jak Marilyn Monroe, kiedy podwiało jej sukienkę, upodabniamy się do Lindsay Lohan po tygodniowej imprezie. Niezbyt seksownie, jak sądzę #1 ACH, TE MAJTKI… Wydawałoby się, że moda na ażurowe t-shirty, Britney Spears, teledyski z Vivy oraz tak modne na początku dwutysięcznego roku wystające majtki to zamierzchła – oraz nieco wstydliwa – przeszłość popkultury. Nic bardziej mylnego:  istnieje niejako jeszcze dużo niezbyt uświadomionych przedstawicielek kobiecego rodu, które uważają, że bielizna wystająca znad spodni to topowy wyróżnik erotyzmu 5 najgorszych miejsc na pierwszą randkę oraz seksapilu. No cóż, jeszcze gdyby to był kawałek koronkowej, subtelnej bielizny, który lekko wystaje oraz jest niemal niezauważalny – okej, akceptuję. Szkoda wyłącznie, że w większości sytuacji to albo wielkie pantalony w pewnym obleśnym kolorze, albo niemal całe stringi, które jednocześnie odsłaniają nie zawsze sympatyczny tyłek. kosztowne panie, wiem, że dawniej Britney była seksbombą, a Christina seksownie prężyła się na swoich teledyskach upaprana błotem oraz majtkami na wierzchu… jedynie, że to jest dziesięć lat temu.#2 TRANSFORMACJA W KROWĘ Nie wiem dlaczego, ale niektóre kobiety po prostu nie potrafią żuć gumy. Mieli tą szczęką, kłapie zębami, otwiera paszczę jakby zaraz dysponowała połknąć najpotężniejszego hamburgera z McDonalda całkowicie oraz alt2 sprawia, że reszcie ludzi na tym świecie błyskawicznie znika apetyt. Ciapie, siorbie, cmoka oraz żuje tak, jakby dysponowała to być co najmniej ostatnia guma w jej całym żywocie – a później wyciąga z paczki następną… oraz ku rozpaczy obserwatorów, pokaz uzębienia zaczyna się od nowa.      

Kolejny naprawdę kiepski pomysł na początkową randkę przedstawia K.

Drobna poprawka – sam pomysł bywa korzystny, jeśli plan pobytu zamierzamy zrealizować w całości :) – 2 przepyszne grzańce w drogiej knajpce. Pamiętam ich odczucie smakowe do dziś, ze względu na to że nie stać mnie na to, aby tam dziś chodzić. Jak się okazało Króla Nabiału też nie (…) Wyszliśmy. Gadka alt3 szmatka. Na spacer się zbiera. – Ej. Oddam Ci oszczędności. – Nie ma potrzeby. Przecież nie zapłaciliśmy. Hohohohohohohoho. – Król wybuchnął rubasznym, władczym śmiechem. - Byłam na randce z facetem, który przyniósł ze sobą termos z herbatą oraz kanapki. oraz siedzieliśmy na ławce w parku – mówi tymczasem Anka. Cóż, sam pomysł spędzenia miło czasu Zastanawiasz się, jakie miejsce na randkę jest dla was najlepsze? Chciałbyś, żeby jest wyjątkowe, ale nie masz pomysłu, co wybrać?  Zobacz, jakie okazują się interesujące miejsca na randkę w twojej okolicy! interesujące miejsca na randkę w Warszawie Mieszkasz w Warszawie? Jesteś szczęściarzem! Stolica bywa całkowita ciekawych miejsc na randkę, można jedynie się rozejrzeć. alt4 zwolennicy spacerów mają do wyboru wiele pięknych parków: popularne Łazienki Królewskie, znajdujący się opodal Park Ujazdowski, urokliwy Ogród Saski czy nieco mniej uczęszczany, ale równie atrakcyjny,

GH Balance Cena

Park Szczęśliwicki.

Trucs et astuces pour perdre du poids 

Nic tak nie relaksuje, jak kontakt z naturą. dobrym, bo dającym wiele szansy, obszarem na randkę bywa warszawska starówka, całkowita urokliwych knajpek oraz kawiarni - do wyboru, do koloru. Na pewno wybierzesz coś idealnego dla was. Możesz też sprawdzić się w funkcji przewodnika oraz oprowadzić swoją wybrankę po kilku zabytkowych obiektach. Osobom wrażliwym na piękno oraz poszukującym romantycznej atmosfery na pewno spodoba się ogród botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego - pośród urokliwych kwiatów oraz roślin poczujecie się jak na rajskiej wyspie.

 

Zobacz też 

Opaski winylowe 

Krople na odchudzanie

Mirapatches opinie

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks