Dlaczego kobiety wolą starszych mężczyzn? Oto 7 powodów!

Dlaczego kobiety wolą starszych mężczyzn? Oto 7 powodów!

Redakcja

2017-08-01

brak komentarzy

wielokrotnie związek z dojrzałym mężczyzną rekompensuje dziewczynom kiepskie relacje z ojcem. ta relacja okazuje się oparta na wzajemnym uzależnieniu. Kobiety zdają się we wszystkim na partnera, a panowie cieszą się, że mogą Może ci się wydawać, że młode kobiety są dla mężczyzn więcej atrakcyjne, niż te, które mają już za sobą trochę lat. mimo wszystko w starszych kobietach też bywa coś, co sprawia, że panowie bezpośrednio za nimi szaleją. Jeśli odkryjesz co to takiego, wcale nie musisz być starszą dziewczyna, żeby przyciągać pozostałych. zobacz, dlaczego panowie uważają, że starsze kobiety są seksowne. Wykorzystaj tę wiedzę. poniżej 9 głównych powodów: 1. wizyta kontrolna hormonów Oczywiście nie mamy na sądzi pań, które przechodzą menopauzę, ale starsze kobiety rozpocznie rzadziej wybuchają emocjonalnie, zupełnie bez względu. A to znaczy, że mężczyzna czuje mniejszą presję oraz wie, że może liczyć na rozsądek swojej kobiety oraz niedobór „humorów”.

Żaden mężczyzna nie chce być odpowiedzialny za rozchwiane emocje swojej partnerki. czy  kobiety  wolą  starszych

Rada: Nie lub bezbronna jeśli chodzi o twoje emocje, sprawdź je, a unikniesz huśtawek 7 powodów, dla których kobiety wiążą się ze starszymi mężczyznami nastrojów. 2. Łóżko Starsze kobiety mają więcej praktyki także w na tym polu. możliwe że znają parę trików, które potrafią wykorzystać w łóżku. Z pewnością takie kobiety są świadome swojej seksualności oraz swojego ciała, dzięki czemu partnerowi bywa prościej je usatysfakcjonować. Rada: zobacz prawidłowo swoje ciało oraz swoje pragnienia. 3. Ciało Starsze kobiety nie mają także obsesji na punkcie idealnego ciała. panowie lubią kobiece kształty. Kobiety, które akceptują swoją budowę ciała oraz podkreślają kobiece atrybuty, są więcej określone siebie. Niektóre z nich możliwe że urodziły już pociechy oraz nie są tak obsesyjnie przejęte swoją figurą. Znają swoje wady, ale wiedzą też, że nie wpływają 4. Status: „w związku” dojrzalszym kobietom okazuje się tak szczególnie na tym, aby wszędzie określać własny status jako „w związku” czy mówić o własnym partnerze jako o „chłopaku”. Im mniej zobowiązań oraz deklaracji, tym więcej mężczyzna może skupić się na przyjemnościach. Starsze kobiety mają za sobą różne związki oraz relacje, oraz nie są aż tak chętne, adlaczego  kobiety  wolą  starszych  facetówby w szybkim czasie łączyć się alt2 z kimś na poważnie.

Niepotrzebne im następne,

miłosne zawirowania. Rada: Ciesz się tym, co przed tobą oraz nie próbuj na siłę definiować relacji między tobą a partnerem,; daj się ponieść. 5. Niezależność Starsze kobiety zazwyczaj mają już rodzinę, odniosły określone sukcesy, dążą do kariery… Ogólnie rzecz ujmując, mają swoje swoje życie. Dla faceta może to być kuszące, że on nie bywa jej aż tak potrzebny. Wiadomo, że takie jak kobiety nie rzucą nagle wszystkiego dla młodszego faceta. jest on mile widzianym dodatkiem w ich życiu. Rada: Nie skupiaj się na facecie, jedynie na sobie! 6. Autorytet Mężczyznom podoba się, że starsze kobiety nie mogą sobą rządzić. Każda z tych pań wie, czego chce oraz jak to osiągnąć. Z pewnością nie da sobie wejść na skroń.   Rada: lub pewna siebie. Jeśli chcesz coś osiągnąć, przestań marudzić oraz zdobądź to, czego pragniesz. zobacz najciekawsze tematy do rozmowy z mężczyzną! 7. Uznanie Starsze kobiety rozpocznie częściej cenią młodszych kochanków, zamiast ich nadal pouczać. To, że kobieta ma już pociechy, nie znaczy, że sama okaże się się zachowywać alt3 wobec faceta jak matka. Po co jej następne potomka, o które trzeba się martwić? Poza tym, będąc z młodszym partnerem bywa mnóstwo pozostałych rzeczy, o których trzeba pomyśleć czy przeprowadzić. Nie wymagają one nawet wychodzenia z łóżka. Rada: Przestań narzekać oraz doceń to, co posiadasz.

Czeka na ciebie więcej, niż ci się wydaje

FormExplode

. 8. Własność Starsze kobiety nie mają wobec swoich młodszych partnerów spektakularnych oczekiwań, bo w praktycznie wszystkich osiągnęły już to, co zamierzały. ta kobieta nie chce być od chłopaka zależna. W związku liczy na równość oraz niezależność pomiędzy ukochanymi. Rada: Nie oczekuj od faceta za bardzo mnóstwo, sama zadbaj o swoje wymogi. 9. Doświadczenie Starsze kobiety mają doświadczenie niemal w dowolnej płaszczyźnie – miłość, życie, związki, kariera…, a to bywa podstawą do ciekawych oraz inteligentnych rozmów. panowie uwielbiają wymianę zdań, w której mogą debatować na różne tematy. Rada: możliwe że ty też posiadasz mnóstwo praktyki, ale nie narzucaj swojego zdania innym. Nie lub także naiwna, stąpaj twardo po ziemi.

Chociaż w głębi duszy kochamy stereotypy za to,związek  ze  dojrzalszym  mężczyzną

że alt4 mogą nam porządkować rzeczywistość i operować uproszczonymi kategoriami, to jednocześnie stanowią kulę u nogi, kiedy nadciąga do zmierzenia się ze zmieniającym się światem. dodatkowo 50, 60 lat temu, faktycznie, kobieta w tym wieku stawała się dla facetów przezroczysta i mogła co maksymalnie klaskać uszami ze farta, jeśli małżonek dodatkowo wcale wyrażał ochota dotykania jej przy zgaszonym świetle. W imieniu wszystkich niewiast - dzięki, dwudziesty pierwszy wieku. Nasza poszerzająca się z każdą dekadą tolerancja dla wyrażania własnej seksualności i kosmetyczna rewolucja, dzięki której pielęgnację urody zaczęłyśmy wysysać z mlekiem matki, dały nam potężny oręż do walki o atrakcyjny prezencję. Granice wiekowych podziałów się rozmyły. Do reguł pożądania dopisane zostały nowe pozycje. W czasach uwodzicielskiej Pani Robinson, młody mężczyzna, który spotykał się z dojrzałą dziewczyna, mógł być co maksymalnie ofiarą manipulacji niewyżytej, znudzonej modliszki. Dzisiaj to on uwodzi kobietę, w której dojrzałości znajduje aż nadto zalet, zwłaszcza, gdy już zdążył zaliczyć porównanie ze swoją rówieśniczką. poniżej 11 prozaicznych powodów, dla których panowie nie powinny się oprzeć kobietom w partiach 40-    

 

Zobacz też 

Bransoletki silikonowe

Środek na odchudzanie

Mirapatches

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks