Czy zdrada przez mężczyznę może wyjść kobiecie na dobre?

Czy zdrada przez mężczyznę może wyjść kobiecie na dobre?

Redakcja

2017-08-02

brak komentarzy

  Jeśli mąż spod znaku Ryb czegoś chce, musisz mu to dać - natychmiast.

A on chce dzikiego seksu, barszczyku, oraz do mamusi. Jednocześnie. fakt bywa ta, że jeśli chcesz żyć z facetem Rybą, musisz być kochającą matką. Opiekuńczą oraz nieco srogą, żeby nie rozpoczął tupać nóżkami oraz jęczeć, że wszystko bywa nie tak. Z drugiej strony, to mężczyzna, który w całości oddaje się żonie oraz bywa wierny do bólu. i nawet jeśli zechcesz się go pozbyć, to ci się nie uda.   Strzelec to idealny mąż. Romantyczny, ale praktyczny; męski, ale delikatny; cudowny kochanek oraz troskliwy ojciec... O ile, oczywiście, zamkniesz oczy, zatkasz uszy oraz szczerze w to uwierzysz. Mówią, że niektóre żony Strzelców nie dostrzegają kochanek męża nawet we własnym łóżku. mimo wszystko prędzej czy później taki facet stwierdzi, że trwające małżeństwo stało się nieznośnie nudne oraz postanowi wyruszyć na polowanie. skuteczniej sprawdź go przed ślubem, a jeśli jesteś piątą lub szóstą żoną, nie martw się - bywa szansa, że ​​już mu się nie będzie chciało żenić.   chłopak-tyran. Istnieją dwie opinie: jego oraz tragiczna opinia. dziewczyna z błędną oceną sytuacji natychmiast dostanie bilet do piekła. dziewczyna z prawidłowym punktem widzenia otrzyma wycieczkę do prywatnego raju. Podpowiedź - nie musisz się zgadzać z Zdaniem Lwa-Starowicza kobiety poszukują urozmaicenia, ze względu na to że okazują się dużo więcej niż mężczyźni ciekawe świata. - Mają dzisiaj więcej badań, dużo czytają na temat seksu w swoich czasopismach, kupują poradniki, również uczestniczą w szkoleniach w tym zakresie, które zaczynają się już objawiać na rynku. faceci w takiej konkurencji oddali całkiem pole, nie mają jakiejkolwiek wymogi dokształcania się – przekonuje seksuolog w powieści „Kobiety mają dokładnie 235 powodów do zdrady”.

Poza tym dziś dość prościej o nowe znajomości.zdarada  mężczyzny

Trucs et astuces pour perdre du poids 

Spędzamy w biurze dużo godzin, przebywając z innymi mężczyznami dłużej niż własnym partnerem. Współczesne Skok w bok mężczyzny może wyjść kobiecie na dobre? Według naukowców tak! zdobycze techniki ułatwiają też dialog. Wszyscy mają telefony komórkowe i dostęp do internetu, co dość upraszcza zorganizowanie potajemnych spotkań. - dawniej trzeba było wymyślać niestworzone rzeczy, by wyskoczyć z domu i zadzwonić z budki telefonicznej – mówi prof. Lew-Starowicz. Nic dziwnego, że trójkątów przybywa, choć z upływem czasu mogą stać się one kłopotliwe. Przekonała się o tym Dagmara, nauczycielka z Rzeszowa. Osiem lat temu wyszła za Karola, z którym zna się od czasów dzieciństwa. - przenigdy nie łączyło nas jakieś płomienne uczucie. Po prostu chodziliśmy ze sobą tak długo, że małżeństwo wydawało się dość bezpiecznym rozwiązaniem. Poza tym czuliśmy silną presję obu rodzin – tłumaczy. - Tworzyliśmy w sumie całkiem udany związek. Do czasu – dodaje. Po wakacjach w jej szkole pojawił się nowy matematyk - Krzysztof. Między nim a Dagmarą szybko zaiskrzyło. Zaczęło się od wspólnych wyjść na lunch i kofeinę, a później także do kina czy teatru. Karolowi kłamała, że widuje się z koleżankami. Po kilku tyg. wylądowała z Krzyśkiem w łóżku. - Dał mi to, czego nie mogłam doczekać się od męża, czyli radość z seksu. zaledwie obecnie odkryłam, jakie fantastyczne rzeczy trzeba robić w łóżku – przekonuje. Dagmara już ponad rok doprowadza takie podwójne życie. - Wiem, że powinna podjąć pewną decyzję, ale nie potrafię. nie mam ochoty zostawić Karola, bo mimo wszystko spędziliśmy razem dużo lat, a moje odejście byłoby ciosem, którego mógłby nie przeżyć. Krzysiek bywa świetny w łóżku, ubóstwiam spędzać z nim czas w knajpach czy klubach, ale czy nadaje się na pełnoprawnego mężczyznę, na dobre i złe? Nie wiem. i nie wiem, czy chcę szukać odpowiedzi na to pytanie – twierdzi kobieta. - Czasem marzę, żeby wszystko było tak jak obecnie, ale wiem, że wcześniej czy później konstrukcja się zawali i może przysypać nas wszystkich –

dodaje. Którego wybrać?zdradzanie  kobiet

Takich alt2 dylematów nie ma marta, właścicielka salonu odnowy biologicznej w Szczecinie, który sfinansował jej chłopak, treściwy przedsiębiorca. - Jego wchłania zwłaszcza zarabianie gotówki, czego zresztą przenigdy nie ukrywał. Sam dawniej zażartował, żebym znalazła sobie kochanka. i tak się stało – śmieje się świeża kobieta. Od prawie roku spotyka się z przystojnym żołnierzem, zwykle w weekendy, ze względu na to że w ciągu tygodnia kochanek ma dużo obowiązków. - Męża nawet nie dziwi, że niemal co tydzień znikam na dwa dni. Ściemniam mu, że jadę na szkolenie albo jakieś targi, ale zapewne i tak mi nie wierzy. Podejrzewam, że zna prawdę, ale chyba mu ona nie zawadza – twierdzi marta. - mąż bywa mi potrzebny codziennie, a kochanek wyłącznie czasami – dodaje. Niektóre kobiety tkwią w trójkątach, ze względu na to że nie okazują się w stanie zdecydować się, którego mężczyznę wybrać. - Spotykam się z Filipem i Łukaszem, bo tak naprawdę kocham obu i nie wiem, którego więcej. Każdy z nich posiada coś, czego nie posiada drugi. Filip świetne poczucie humoru i spontaniczność, ubóstwiam spędzać z nim czas. Problem w tym, że bywa bez wyjątku niezaradny życiowo. ciągle zmienia pracę i nie wie, co chciałby robić. tymczasem Łukasz konsekwentnie realizuje plan życiowy, bywa solidny i odpowiedzialny. Z takim facetem każda kobieta czułaby się bezpieczna. Brakuje mu mimo wszystko takiej odrobiny szaleństwa – opowiada Ewa. Czy trzeba jednocześnie kochać dwóch facetów? Niektórzy psycholodzy uważają, że tak, choć bywa to uczucie innej jakości, porównywane do miłości wobec męża, najmłodszych czy matek oraz ojców – każdego z nich kochamy, choć na własny sposób. mimo wszystko większość ekspertów bywa zdania, że nie da obdarzyć równie mocnym afektem dwóch facetów. W deklarujących to kobietach zazwyczaj dopatrują się przejawów niedojrzałości emocjonalnej. Zdaniem prof. Lwa-Starowicza panie zdradzające męża podczas długotrwałego romansu coraz silniej przywiązują się do kochanka i alt3 wykazują, podobnie jak zdradzający mężczyźni, zachowania agresywne wobec dotychczasowego mężczyznę. - powodują też jego agresję, by przekonać się, że kochanek bywa lepszy. Ale też kobiety potrafią maskować romans nadmiarem czułości dla regularnego mężczyznę – wyjaśnia seksuolog. Według niego panie mają niebywałą umiejętność uwalniania się od poczucia winy i usprawiedliwiania siebie. Typową strategią bywa obrona przez atak. - Jeśli ona znalazła sobie kochanka, zwykle musi być czujni, że to partner pchnął ją w kierunku innego. Rzadziej spotykam kobiety, które by się poczuwały do winy, uprawiały samokrytykę , uznawały, że robią świństwo. Panie umieją sobie wszystko uzasadnić i rozwiązać dylematy moralne na swoją korzyść – twierdzi prof. Lew-Starowicz.    

Zdradzają obie płcie, nie ma pod tym względem wyjątku.zdrada  kobiety

Różne okazują się mimo wszystko powody. mężczyźni zdradzają zwykle dla zaspokojenia pociągu seksualnego. Panie a dla psychologicznej zadowolenia. Trudno w sumie powiedzieć, co gorsze. #1.   Czy do zdrady należy się przyznać? Jedni twierdzą, że tego potrzebuje elementarna uczciwość (tak jakby nie wymagała niezdradzania…). Inni - że to zrzucenie poczucia winy na drugą osobę. Tak czy zwanych w inny sposób z własnej inicjatywy przyznaje się zaledwie 7% facetów zdradzających żony. 68% potwierdza dopiero w obliczu niepodważalnych dowodów. Pozostali, złapani za dłoń, wykrzykują, że to nie ich ręka. #2.   Statystyki pokazują, że zdrady zdarzają się we wszystkich grupach społecznych - choć można wyróżnić szereg czynników zwiększających prawdopodobieństwo. Większe szanse na skok w bok zdarzają się w związkach, w których jeden z partnerów bywa finansowo uzależniony od drugiego albo ma niedobory w edukacji. radosne małżeństwo też nie gwarantuje bezpieczeństwa. 56% zdradzających facetów i 34% zdradzających pań uznało w badaniu, że żyje w szczęśliwych związkach. #3.   Struktura „skaczących w bok” zmienia się razem z upływem czasu. Owszem, to faceci w dalszym ciągu zdradzają częściej, mimo wszystko w ciągu ostatnich 20-30 lat kobiety alt4 o wiele się pod tym względem uaktywniły. To konsekwencja postępującego się uniezależnienia od facetów. wiele pań doprowadza zwyczajne życie zawodowe. po pierwsze, zarabia na swoje utrzymanie. secundo, spotyka się z licznymi ludźmi. #4.   Ponad 60% romansów rozpoczyna się ;. To miejsce, przez które przewija się najwięcej nowych ludzi. Poza pracą zwykle trzymamy się w dość zamkniętych gronach. A propos tychże - jedna trzecia zdradzających pań decyduje się na skok w bok z kimś ze własnej przeszłości, byłym chłopakiem, dawną sympatią. Co piąty mężczyzna decyduje się, ekhm, zanurzyć w przeszłości - 21% panów na obiekt zdrady wybiera kogoś ze swoich poprzednich lat. #5.   Dawniej ślubowało się wierność do zakończenia życia i jedynie śmierć mogła zwolnić z raz danej obietnicy.

Dzisiaj rozwody okazują się na porządku dziennym. Ludzie na ulicy nie wytykają rozwodników palcami,

rodzina nie wykreśla z testamentu itp. Mimo tego statystyki wykazują, że zdrad bywa coraz więcej. Co znamienne, ponad 1/2 zdradzających przyznała, że nie sądzi o opuszczeniu współmałżonków. dość wygodne. #6.   Co popycha szczęśliwych wydawałoby się małżonków w ramiona obcych? powodów z pewnością bywa dużo. Niemniej ciekawą informację ujawnił wyciek danych z randkowego portalu Ashley Madison. Okazało się, że każdego roku najwięcej nowych kont zakładanych było w dzień po Dniu Ojca. Na drugim miejscu znalazł się dzień po Dniu matki. Co chyba obala mit o szczęśliwym pożyciu rodzinnym… #7.   Profil zdradzających zmienia się z upływem czasu - zmieniają się też kondycji zdrady. Psychologowie uważają obecnie, że zdrady on-line - takie, w których „kochankowie” angażują się emocjonalnie, a nie fizycznie - okazują się najgorsze, bo oznaczają całkowity zanik uczuć wewnątrz współmałżonków. popularność Facebooka i odrębnych podobnych portali jedynie temu sprzyja. O fizycznym aspekcie zdrady świadczy też fakt, że zaledwie 12% facetów sądzi swoje kochanki za więcej atrakcyjne fizycznie od małżonek. i to dopiero daje do myślenia…

 

Zobacz też 

GH Balance

Opaski winylowe 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks