Czy kobiety potrafią zdradzać? Cała prawda!

Czy kobiety potrafią zdradzać? Cała prawda!

Redakcja

2017-07-18

brak komentarzy

dr Extenda

Zdrada to uczucie, które przysparza bólu oraz cierpienia. Życie po zdradzie okazuje się czasami nie do wyobrażenia. Bez względu na fakt, czy zostałeś zdradzony, czy sam zdradziłeś, ból dotknie obie strony. Zdrada to świadome oraz intencjonalne naruszenie zaufania danego przez pana. Należy mimo wszystko posiadać na uwadze, że zdrada nie trzeba być oznaką zakończenia świata. Może okazać się kryzysem budującym. wojna o ratowanie związku to, niestety, żmudna praca, która wymaga zaangażowania z obu stron – oraz takiej, która zdradziła, oraz takiej zdradzonej. Jak zdemaskować objawy zdrady? Czy wybaczyć niewierność pana? Jak zregenerować zaufanie po zdradzie?   zdradaZdrada fizyczna oraz emocjonalna okazuje się tak samo bolesna. Przed wybaczeniem zdrady należy zastanowić się, czy ratowanie związku okazuje się możliwe.

Życie po zdradzie w małżeństwie Tworzycie idealny związek.

Jesteście zgranym oraz kochającym się małżeństwem oraz nic nie wskazuje na to, by niewierność wkradła się w waszą relację. Macie do siebie zaufanie. Zdrady w związku zdarzają się dość niejednokrotnie. Zdrada, oczywiście, może posiadać różny charakter. Po ilu latach małżeństwa kobiety robią skok w bok? Kobiety okazują się więcej wyczulone na zdradę emocjonalną pana, kiedy ten poświęca więcej okresu, zainteresowania oraz uwagi potencjalnej rywalce. tymczasem mężczyźni silniej reagują na zdradę seksualną ukochanej z obawy przed alternatywa inwestowania w nie swoje pociech. Dlaczego człowiek zdradza? Przyczyny mogą być różne: ciekawość, wypatrywanie nowych eksperymentów, chęć przeżycia czegoś nowoczesnego, adrenalina oraz rozkosztowarzysząca doznaniu, że robi się coś zabronionego albo pragnienie odnalezienia namiętności oraz fascynacji, która w małżeństwie już dawno umarła.

Czy zdrada ma sens?

Czasem tak, czasem nie. Na pewno bardzo boli. Zawiodła najbliższa nam osoba, która przez swoją zdradę staje się   dlaczego  kobiety  zdradzająkimś obcym, również wrogiem. Zaczynają się wątpliwości: Jak mogłem dać się tak wykiwać? Czy ja wcale go znałam? Dlaczego mnie to spotkało? W czym jestem gorszy? Jakie popełniłam błędy? Czy nie byłam wystarczająco atrakcyjna dla niego? Rosną wzajemne pretensje, obwinienia oraz złość. Jak sobie poradzić z bólem po zdradzie?   mnóstwo związków rozpada się alt2 w rezultacie zdrady. Osoby, które były raz zdradzone poprzez faceta mówią, że trudno im kolejny raz zaufać świeżej osobie oraz wyrzeźbić relację opartą na bezgranicznym zaufaniu. Osoby, które zdradzają, mówią, że czasami trudno im wyjaśnić powody zdrady. Ale czasami mówiąc o zdradzie, mają na uważa zupełnie coś innego. Jak w takim razie przeważnie rozumiemy zdradę? Zdrada to zerwanie zawartej umowy między kochankami. Nie zawsze oznacza ; dla każdego z partnerów. wspominamy:  

"Muszę być cierpliwa", sądziłam.

"Przecież dba o mnie, nawet więcej niż zwykle". przenigdy nie wyrabiał się z kupieniem prezentu urodzinowego. A obecnie obdarowywał mnie nawet bez okazji. Z Gdańska wrócił z trzypłytowym albumem fado. W Krakowie znalazł zabytkową lampę. W domu Wojtek wymiotował, a ja zapytałam, okazuje się M. Pogrążył się odpowiedzią: "Dupciu, tylko ciebie kocham". Tak mówią w filmach mężowie przyłapani na zdradzie. poprzez następne dni zapewniał, że chce być ze mną, alt3 a tamto to przypadek, pomyłka. Przyrzekł, że z nią skończył. "Będę fajną kobieta", sądziłam. Nie jestem żadną Dulską. Nie ma się co obrażać na życie. Jest niełatwe. Fajne kobiety wiedzą, że dobre związki nie rosną na drzewach. O miłość prawidłowo walczyć. okazuje się pięć fałszywych miesięcy wobec całego szczerego życia?

Starał się. Ja też. Starałam się nie wracać do tego. przeminęły trzy miesiące

. Przyjaciółka świętowała rok istnienia własnej firmy. Dużej, więc przyjęcie też jest obfite. Tam go poznałam. Adwokat po 50, Damian. Przegadaliśmy przy barze trzy 60 minut. O czym? O nartach, o głośnej powieści, o własnej badań zawodowej, o jego badań zawodowej, aż doszliśmy do naszych pierwszych dziecięcych uczuciach. A później nagle w rozmowie pojawiła się dziewczyna.

Tu jej nie ma - wyjechała służbowo.

Co z kobiecą solidarnością? Czy sądziłam o jego żonie? Na początku wcale. Gdy mówił, że jutro nie możemy się alt4 napotkać albo wychodził, żeby zadzwonić, stopniowo wprowadzał ją w nasz związek. To przez nią nie mogłam iść z nim do kina, całować się w restauracji. Uświadomiłam sobie, że jestem kochanką. swoistą, gdyż świeżo zdradzoną. Zastanawiałam się, czy ona coś podejrzewa. Z egoizmu, gdyż chciałam posiadać tę miłość jak najdłużej. Wiedziałam, że Damian nie opuści rodziny. Pilnowałam, by on się pilnował. Ona, czyli fajna dziewczyna po pierwsze: alibi.

Czasem widywaliśmy się rano (wychodził z domu o siódmej, tłumacząc, że prawidłowo mu się pracuje w pustej kancelarii)

, wieczorami (spotkania z klientami), wyjeżdżaliśmy na weekendy (szkolenia z prawa unijnego). Jego dziewczynaczy  kobiety  zdradzają myślała, że jej non stop nieobecny chłopak ma cięższy pora oraz że musi go wspierać. bo też była fajną kobieta. Pamiętałam o SMS-ach, ostatecznie sama przez nie nakryłam mojego męża. "Kasuj je, skarbie", radziłam. Wyrobił sobie nawyk usuwania wszystkiego.

 

Zobacz też 

Skuteczne preparaty odchudzające

Opaski na rękę Warszawa


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks