Co zmniejsza ryzyko zdrady? Wypowiedź naukowca!

Co zmniejsza ryzyko zdrady? Wypowiedź naukowca!

Redakcja

2017-08-01

brak komentarzy

faktorem zdrady bywa uczucie, że nasze wspólne życie osiadło na mieliźnie.

Kiedy zdradzamy, otrzymujemy coś, czego nie możemy otrzymać w inny sposób. poniżej, co możemy zrobić, by zdrada nigdy nie zagościła w naszym związku. Dołącz do nas na Facebooku! łukasz i Ewa. Na ślubnej fotografii szczęśliwi, zapatrzeni w siebie. A to fotka z letnich miesięcy. Oboje biegną roześmiani, trzymając się za ręce. A tutaj zdjęcie, kiedy się urodziła Martynka – ma niecały miesiąc.  tomek trzyma ją na rękach niczym skarb. Dlaczego więc po siedmiu latach farta, wydarza się historia jak z kiepskiego serialu?   REKLAMA   okazuje się zdrada? Atrakcyjna koleżanka z badań, firmowy wyjazd, trochę piwa. później łukasz częściej zostaje dłużej badań. oraz nareszcie ten losowo odkryty SMS, który zatrząsł rodzinnym światem: faktorem zdrady bywa uczucie, że nasze wspólne życie osiadło na mieliźnie. Kiedy zdradzamy, otrzymujemy coś, czego nie możemy otrzymać w inny sposób. poniżej, co możemy wykonać, Panicznie boisz się zdrady? Naukowcy odkryli, co skutecznie zmniejsza jej ryzyko! by zdrada przenigdy nie zagościła w naszym związku. Dołącz do nas na Facebooku! marcin oraz Ewa. Na ślubnej fotografii szczęśliwi, zapatrzeni w siebie.

Dr Farin Prix

A to fotka z letnich miesięcy.jak  zmniejszyć  ryzyko  zdrady

Oboje biegną roześmiani, trzymając się za ręce. A tutaj zdjęcie, kiedy się urodziła Martynka – ma niecały miesiąc.  tomek trzyma ją na rękach niczym skarb. Dlaczego więc po siedmiu latach farta, wydarza się historia jak z kiepskiego serialu?   REKLAMA   bywa zdrada? Atrakcyjna koleżanka z badań, firmowy wyjazd, trochę piwa. później marcin częściej zostaje dłużej obowiązkach. i nareszcie ten losowo odkryty SMS, który zatrząsł rodzinnym światem: Czy flirt to już zdrada, czy wyłącznie niewinna zabawa? Czy fantazjując o odrębnych osobach, zdradzasz własnego mężczyznę? Od którego momencie rozpoczyna się zdrada? Autor zdjęcia/źródło: Photoxpress.com Zanim zaczniemy myśleć jak nie zdradzić, albo nie być zdradzonym, zastanówmy się czym tak naprawdę bywa zdrada. W słowniku pojęcie to działa alt2 jako niedochowanie wierności drugiej osobie. Czy mimo wszystko możemy potraktować zdradę na płaszczyźnie czysto fizycznej? Zdrada to jedynie pójście z kimś do łóżka. Co z naszymi myślami, pragnieniami, tęsknotami? Różnica polega na tym, że trudniej je dostrzec i rozliczyć, ze względu na to że jeżeli nie będą wypowiedziane, latami możemy je ukrywać. Uważam mimo wszystko, że w ten sposób więc możemy zdradzić i zranić kogoś nam bliskiego. Czy bywa jakaś granica, po przekroczeniu której prościej bywa nam być niewiernymi? Jeżeli w naszym związku zabraknie porozumiewania się a dodatkowo nasz partner nie pokrywa naszej wymogi bycia kochanym, wtedy wkrada się rutyna. W takiej sytuacji od zdrady dzieli nas już wyłącznie krok.

Zdrady trzeba dopuścić się też z odrębnych powodów.jak  nie  zdradzić

Niektórzy całe życie szukają kochanka idealnego. bywa to dla nich wystarczający powód aby skakać z kwiatka na kwiatek, próbując nieustannie to nowych doznań. Czasem osobiście ciekawość bywa alt3 wystarczającym bodźcem do skoku w bok. Przypadkowe perypetie albo romanse, w które się angażujemy okazują się skutkiem sprzyjających okazji albo świadomie zaplanowanego wyboru. Jeżeli już doszło do zdrady, prawidłowo wtedy usiąść i porozmawiać, zastanowić się dlaczego. Za każdą zdradą kryją się jakieś niespełnione oczekiwania.  w inny sposób zdradzają faceci, czyli zdradzają panie.

GH Balance Działanie

Dla chłopaka o charakterze zdobywcy, jedna partnerka to za mało.jak  uniknąć  zdarady
Mężczyzna w tym typie lubi polować, czasem nawet robiąc nagonkę na swą zdobycz. Kolejna kobieta, to po prostu następne trofeum. Czasem mężczyzna traci poczucie składniki, myśląc, że przed ślubem był kimś (potrafił flirtować, potrafił poderwać), natomiast czterech ścianach okazał się nikim. Czuję się zaniedbany, bardzo prosto zdradzić aby podbudować swoje ego. Pozostaje dodatkowo kwestia „kryzysu czterdziestolatka”, to swoisty powrót do przeszłości. Mężczyzna czuje obniżenie natury seksualnej sprawności, rozpamiętując swe dawne podboje, żałuje, że okazują się wyłącznie wspomnieniem. Kierunek bywa wyłącznie jeden, dla alt4 zbadania swej męskości wybiera kochankę, zazwyczaj młodszą i atrakcyjniejszą od żony. Kobiety zazwyczaj budują poczucie składniki w oparciu o atrakcyjność dla chłopaka. Kobiecie potrzebna bywa adoracja, popularność, jeżeli nie czuje tego od mężczyznę, czuje się brzydka, nieważna i niepotrzebna. jest wystarczające, że znajdzie się konkretny człowiek, kto dostrzeże w niej kogoś więcej niż wyłącznie żonę – zdrada bywa o krok. Kobieta potrzebuje ciepła, opieki którą trzeba okresu ją otoczyć i oczywiście poczucia bezpieczeństwa. Jeżeli chłopak w miejsce otoczyć żonę ramieniem, wysłuchując jej niewielkich narzekań, nie ma dla nie czasu, wtedy dziewczyna możliwe że znajdzie sobie przyjaciela, który zrobi to za niego. Zrozumie, wysłucha, da potrzebne wsparcie, jest adorować, okaże się kobietę komplementował. Seks nadejdzie później i okaże się wyłącznie uzupełnieniem więzi, która zaczęła się tworzyć. Młode zamężnej kobiety zazwyczaj zdradzają z ciekawości, jak to bywa z innymi. W takim przypadku pokusa staje się czasem nie do przezwyciężenia. J

 

Zobacz też 

Opaski na rękę 

Krople na odchudzanie


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks