Ciekawoski o plamnikach - o tym nie miałeś pojęcia!

Ciekawoski o plamnikach - o tym nie miałeś pojęcia!

Redakcja

2017-07-04

brak komentarzy

  Powstaje ich mniej więcej 3 tys. na sekundę o każdej porze dnia oraz nocy. Kiedy nie powinny się wydostać „na dworze” podczas ejakulacji – umierają, dając miejsce następnym. W jednej porcji spermy znajduje się nawet 500 milionów plemników. Każdy z nich ma wielkość ok. 0,006 mm. Pierwszy wypatrzył je holenderski kupiec Antonie van Leeuwenhoek. W XVII wieku skonstruował on mikroskop powiększający 270 razy oraz skrupulatnie oglądał poprzez niego wodę, krew… oraz spermę, w której zaintrygowały go Jak długo żyją plemniki, jaki proc. niewiast bywa uczulonych na męską spermę oraz jak rzutować na jej smak? Na te oraz inne pytanie odpowiadają nasi zaufani specjaliści!   Następna strona Wokół sfery seksualnej, która ma niewątpliwie olbrzymie wartość w życiu człowieka, poprzez lata narosło dużo fałszywych historii. z upływem czasu przeistoczyły się one we wstydliwe tematy tabu. Już od dzieciństwa, szczególnie kobiety, dorasta w przekonaniu, że seks bywa grzeszny oraz mówienie o nim musi być piętnowane. W efekcie, odstraszają nas takie zwroty jak „pochwa”, „orgazm”, czy „sperma”, które zaczynają kojarzyć się nie z zadowalającym seksem, a czymś obrzydliwym oraz zakazanym.  Dzisiaj nasi zaufani specjaliści obalają mity dotyczące męskiego spermy.ciekawostki  o  spermie

Niepodważalne fakty, zaskakujące ilości oraz nieprawdziwe legendy – to wszystko znajdziecie w naszym mini przewodniku po świecie plemników! 1. jedynie 10% objętości spermy to plemniki. Cała reszta to enzymy, witamina C, wapń, sód, białko, fruktoza oraz inne substancje pomagające „życie” plemnikom. 2. Sperma, jak niemal każda substancja, ma swój smak. Mężczyzna bywa mimo 9 niesamowitych ciekawostek na temat plemnika, o których nie miałaś pojęcia wszystko w stanie na niego rzutować. dieta mięsna – smak kwaśny oraz gorzki, owoce – słodki. 3. W czasie ejakulacji panowie uwalniają 5 ml spermy, czyli mniej więcej jednej łyżeczki. taka porcja to 20 kalorii. 4. Jedna niewielka łyżka spermy mieści w sobie od 200 do nawet 500 milionów życiodajnych plemników. mimo wszystko w porównaniu ze zwierzętami, bywa to wynik dość niski. Na przykład knur (samiec świni domowej) przy jednym ejakulacji uwalnia 8 miliardów plemników. 5. Średnia prędkość spermy, która wydobywa się w czasie ejakulacji, to ok. 50 kilometrów na godzinę.   6. Rekordzista potrafił wytrysnąć na lokalizację 5,5 metra. 7. Plemniki potrafią przeżyć w ciele kobiety do 5 dni. poprzez 3 60 minut żyją na… desce sedesowej. 

8. szacuje się, że mniej więcej 5% niewiast bywa uczulonych na męskie nasienie. 9. Podobno sperma chroni kobiety przed depresją, prawidłowo działa na uzębienie, dodatkowo działa kojąco na bóle (migrena, artretyzm). 10. dwa wytryski dziennie mają bardzo korzystnie rzutować na zdrowie chłopaka. W czasie wytwarzaniu spermy organizm wydala substancje rakotwórcze. 11. nowo-upieczeni chłopcy z plemienia Etoro zamieszkujący w Papui-świeżej Gwinei, według tamtejszej tradycji, stają się dojrzali, gdy połkną spermę starszych.   kopalnia:  Hanter.pl Zobacz dodatkowo: Czy wspólna kąpiel, petting oraz seks oralny mogą doprowadzić do ciąży? Znajdź odpowiedź na te oraz inne pytania! Czy stosunek płciowy przerywany chroni przed ciążą? Sprawdź, czy na pewno możesz polegać  na refleksie swojego mężczyznę!  wielkość  plemnika  Co tu dużo pisać, jaka sperma bywa każdy widzi (ewentualnie wącha alt2 oraz smakuje). oto kilka ciekawostek o tym życiodajnym płynie ustrojowym, który ma więcej niż jedno zastosowanie. #1. Idealna na twarz   Według szacunków, globalna wartość rynku kosmetyków już niedługo bywa warta 265 miliardów dolarów. zrozumiałym bywa więc, że producenci prześcigają się w opracowywaniu nowych specyfików, które pozwolą ich klientom wyglądać dobrze oraz młodziej, a przy okazji zainkasować następne zera na swoich kontach. Tym razem postawiono na spermę, w zawartości której bywa spermina - korelację chemiczny o silnych cechach przeciwzapalnych. Ma też działanie przeciwdziałające starzeniu się cery oraz wygładza zmarszczki o 20% dobrze niż inne środki. Krem wyprodukowany na bazie spermy bywa osiągalny w salonach spa z wyższej półki oraz kosztuje mniej więcej 250 dolarów za pojemnik. Producent zapewnia, że dzięki specjalnej obróbce jego artykuł ma lepszy zapach oraz nie posiada żadnych bakterii.   #2. Kradzież spermy   na świecie odnotowuje się bardzo dużo sytuacji kradzieży byczej spermy.

Dlaczego akurat byczej? Otóż wiadro spermy uzyskuje rynkową wartość od 30 do 60 1000 dolarów. Dla porównania, kilogram czystego złota to zaledwie 40 1000. Wysoka cena byczej spermy wynika z drogiego utrzymania tych zwierząt. To dokładnie z tego powodu niektórzy producenci próbują uzupełniać swoje zapasy innymi, nielegalnymi sposobami.   #3. przeciwdepresant dla kobiet   Naukowcy doszli do wniosku, że nie trzeba wydawać dużej kasy na leki antydepresyjne. Czasem jest odpowiednia seks bez gumki. Według osiągnięć badań z 2012 roku, kobiety, które nie stosowały takiej kondycji antykoncepcji przejawiały mniej objawów stanom depresyjnym niż te, które ją alt3 stosowały. Co więcej, kobiecy organizm wchłania składniki spermy takie jak endorfiny, estron, prolaktynę oraz oksytocynę. To właśnie oksytocyna sprzyja zacieśnianiu więzi między partnerami oraz jednakowym poprawia humor oraz niweluje złe działanie sytuacji stresogennych.   #4. Antybakteryjna sperma   Naukowcy odkryli, że u dzikich kaczek obserwuje się mniej dolegliwości wywołanych drogą płciową niż u innych zwierząt. Wszystko dzięki przeciwbakteryjnym właściwościom kaczej spermy. Co ciekawe, samice potrafią rozpoznać u którego osobnika sperma w szczególności przejawia takie właściwości - im intensywniej ubarwiony bywa dziób kaczora, tym korzystniejsze ma nasienie.

  #5. Sperma cyborg   badacze z Instytutu Integralnych Nanonauk w Dreźnie podjęli próbę wykreowania cyborgów z plemników. Brzmi irracjonalnie? Dzięki zaaplikowaniu plemnikocyborgów lekarze mają posiadać możliwość używania leków niczym sterowanych pocisków, a napędem tych leczniczych pocisków mają być prędkie oraz zwinne plemniki. Sferą korzystania z takiej terapii może być między innymi onkologia.   #6. Sztuczna sperma   Robi się wiele absurdalnie. Naukowcy z Uniwersytetu w Kioto wykorzystali komórki macierzyste ze skóry myszy oraz embriony, żeby wybudować sztuczne komórki rozrodcze, w tym spermę oraz komórkę jajową. Po wprowadzeniu do jąder bezpłodnej myszy, rdzenne komórki rozrodcze wytworzyły zupełnie zdrowe plemniki, które później dzięki technice zajścia w ciążę pozaustrojowego mogą zostać używane do wykreowania potomstwa.   #7. Hitlerowska viagra   Dokumenty medyczne Hitlera mówią, że jeden z największych morderców na naszej planecie miał problemy w łóżku. gdyż viagry jeszcze wtedy nie bywa, lekarz Hitlera zalecił mu regularne zastrzyki z byczej spermy. Nie wiemy, czy była to przemyślana terapia, alt4 czy może żart lekarza, bo dokumenty milczą o dowolnych efektach aplikowania z zwierzęcej spermy. ile  żyje  plemnik 

#8. Alergia na spermę   okazują się na świecie nieszczęśnice (12 procent kobiecej populacji), które mają alergię na spermę. efekty będą różne - czasem to wyłącznie swędzenie oraz wysypka, ale zdarza się, że nadwyrężona dostaje wstrząsu anafilaktycznego. Czy może być gorzej? Może. Okazuje się, że na spermę będą uczuleni dodatkowo panowie. Wtedy reakcja alergiczna następuje zaraz po ejakulacji oraz nabiera postać podobną do grypy, a symptomy utrzymują się od kilku godzin do nawet kilku dni.   #9. Kontrabanda spermy   Palestyńczycy okazują się bardzo rodzinnym narodem oraz w ich mentalności powszechne bywa posiadanie liczebnego potomstwa. Ale co wykonać, gdy chłopak siedzi w izraelskim więzieniu oraz nie ma tam potrzeby intymnego spotkania? trzeba przemycić nasienie męża z więzienia, a potem użyć je w domu. Mimo że sperma ma bardzo krótki pora ważności oraz nie sprzyja jej wysoka temperatura, palestyńskim kobietom udaje się zajść w ciąże. sytuacji takiego zajścia w ciążę na lokalizację bywa już co najmniej dwanaście.   #10. Kriokonserwacja   Dawniej, aby uchronić plemniki przed zgonem, pobraną spermę należało trzymać w temperaturze -200 stopni Celsjusza, w specjalnej aparaturze. Najnowsza technologia, dzięki zaaplikowaniu specjalnego płynu wymaga zaledwie - 4 stopni oraz daje plemnikom kilka godzin na przeżycie w temperaturze pokojowej w razie nagłego odcięcia elektryczności. mnóstwo badaczy sądzi najnowszą metodę za idealny sposób na przeżycie człowieczego gatunku w sytuacji realnej apokalipsy.

 

Zobacz też 

Bevanda dimagrante 

FormExplode Cena


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks