4 sprawdzone sposoby na walentynki - to na pewno spodoba się Twojemu mężczyźnie

4 sprawdzone sposoby na walentynki - to na pewno spodoba się Twojemu mężczyźnie

Redakcja

2017-07-06

brak komentarzy

  nie posiadasz terminy, jak okazać swoje uczucie? postanowiliśmy zbadać taki

– jak się przekonaliśmy – dość grząski teren. Zapytaliśmy więc obu płci, z jakimi zwłaszcza oryginalnymi wyznaniami spotkały się do tej pory w własnym życiu. Trzeba przyznać, że na brak pomysłów narzekać nie możemy. Przedstawiamy ranking 10 wyznań miłosnych, które powaliły nas na kolana. Jaka była ich efektywność – to już pozostawiamy waszej myślach.     ak, wiem – dzień jak co dzień i jak się kogoś kocha, to ; obchodzić Walentynki codziennie. Ale czy nie miło bywa w taki jeden dzień dodatkowo więcej zatroszczyć się o swoją drugą połówkę i sprawić jej radość jakąś miłą niespodzianką? Idea tego św. bywa bardzo pozytywna, sposób  na  walentynkipo co więc psuć ją zupełnie niepotrzebnymi hejtami?

Dzisiaj prezentujemy Wam kilka pomysłów na spędzenie św.

Zakochanych (a Wy kosztowne Singielki, nie zapominajcie, że Wasz dzień wypada 15.02, dlaczego więc nie uczcić tego dnia fajną imprezką czy relaksującym wieczorem wyłącznie dla siebie?:) ) A co najdogodniej się sprawdzi jako drobny walentynkowy upominek?  Pomysły DIY zawsze są strzałem w 10! Przemyślane, zrobione od serca, nie wymagają dużo obowiązkach zawodowej, niosąc przy tym przekaz i emocje, których na pewno nie dostarczy pluszak z czerwonym sercem, czy bombonierka w kształcie serca (z tych z wiśniowym wkładem rzecz jasna;) ).     Poniżej 5 niebanalnych sposobów na wyznanie miłości w walentynki znajdziecie 12 niebanalnych sposobów, dzięki którym z pewnością wywołacie uśmiech na twarzy Waszej drugiej połowy.   1. ZOSTAW MIŁĄ NOTATKĘ Wychodzisz do obowiązkach, a Twoja druga połówka dodatkowo śpi? To idealna okazja, by niewielkim gestem sprawić jej ogromną radość.   jak  zorganizować  walentynki  Przelej na kartkę kilka ciepłych słów i zostaw ją w widocznym miejscu. Możesz też umieścić ją razem z jakimiś słodkościami wewnątrz torby, którą zabiera ze sobą. Zaufaj mi, z pewnością się uśmiechnie :) 2. WYŚLIJ MU SELFIE Eh, jakie to banalne… zapewne tak! Jeśli jednak jesteście ze sobą dłuższy czas, wątpię, że robicie to codziennie. Może więc jest to coś, co go zaskoczy i uświadomi, że w dowolnym kolejnym sytuacji o nim pamiętasz! A widząc twój uśmiech i radosne oczy, jest myślał o Tobie poprzez resztę dnia! Uwierz mi, to jest po prostu miłe :)    

  3. ZADEDYKUJ PIOSENKĘ W RADIU

Macie swoje ukochane radio, którego często słuchacie? Specjalna dedykacja z „Waszą” piosenką jest cudowną niespodzianką! Wyobraź sobie zdziwienie ukochanej osoby, gdy podczas powrotu z obowiązkach usłyszy  swoje imię. Nie jest posiadać wątpliwości jak mnóstwo dla Ciebie znaczy! 4. zrób NIESPODZIANKĘ obowiązkach zawodowej Nie, nie musisz przychodzić tam osobiście ;) Możesz natomiast wysłać kwiaty, ukochane czekoladki albo… zaproszenie na romantyczną kolację! w alt2 pierwszej kolejności, na pewno nie jest się tego spodziewał. po drugie, zazdrość współpracowników spowoduje, że poczuje się dodatkowo więcej wyjątkowo!   5. POWIEDZ MU CO uwielbiasz W NIM w szczególności wielokrotnie używamy słów „Kocham Cię”, za to niezwykle rzadko wspominamy o tym, co w nim kochamy w szczególności. pomysły  na  walentynkiPoświęć trochę okresu i przemyśl nad wszystkimi drobiazgami, dzięki którym każdego dnia uświadamiasz sobie, że to taki jedyny. Możesz to wybudować na różne sposoby: spisać wszystko w niedługim liście, doczepić do balonów z helem pojedyncze karteczki albo najzwyczajniej w świecie… powiedzieć mu to prosto w oczy!   Zbliżają się Walentynki, czyli popularne święto wszystkich zakochanych. dużo ludzi chciałoby spędzić taki dzień wyjątkowo, ale bardzo często brakuje im okresu, aby odpowiednio się do niego przygotować. Na powodzenie istnieją sposoby, które umożliwiają spędzenie romantycznych chwil nawet tym zwłaszcza zabieganym parom.

Jak świętować Dzień Zakochanych

, gdy jesteśmy zapracowani? Poniżej kilka niebanalnych opcji. Publiczne wyznanie uczuciach? Koniecznie poprzez radio! Wyrażenie uczuć poprzez uwielbianą stację radiową drugiej 1/2 jest bardzo klasycznym oraz nieczasochłonnym pomysłem, który na pewno sprawi ogromną radość oraz pozostanie zapamiętany na całe dekady. rozstrzygnięcie to może okazać się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza w sytuacji, kiedy pary nie powinny wspólnie spędzić Walentynek. Dodzwonienie się do radia oraz zajęcie okresu antenowego wcale alt3 nie jest takie jasne. Gdy niczego niespodziewająca się osoba usłyszy w własnej ulubionej stacji radiowej głos mężczyzny czy uwielbianej, na pewno doceni taki oryginalny, odważny oraz bardzo romantyczny gest. „Porwanie” z obowiązkach, czyli romantyczne wagary. Jeśli dla jednej z ludzi Walentynki nie okazują się dniem wolnym od obowiązkach, to świetnie wcześniej podyskutować z jej szefem o potrzeb zrobienia wyjątku oraz zaskoczyć ukochaną osobę propozycją spędzenia Dnia Zakochanych razem. jedynie budzika do obowiązkach oraz zastąpienie go zmysłową muzyką oraz śniadaniem podanym do łózka sprawi, że dzień rozpocznie się jak w romantycznej komedii. Jeśli szef nie okaże się mimo wszystko romantykiem, to odwiedzenie mężczyzny albo uwielbianej osoby w biurze oraz wręczenie kwiatka, czy upominku z pewnością sprawi jej radość. Więcej niż słodka radość. Wręczenie własnej sympatii tortu ozdobionego wartościowym dla pary zdjęciem albo osobistym wyznaniem jest zarówno słodkim oraz romantycznym pomysłem. W Internecie jest mnóstwo firm proponujących słodkości oprawiane różnego rodzaju grafikami, które ogranicza jedynie wyobraźnia.

Miłość pisana wielkimi literami. 

Wyznanie uczuciach poprzez baner reklamowy znajdujący się naprzeciw mieszkaniu albo miejsca obowiązkach drugiej 1/2 na pewno zaskoczyłoby oraz sprawiłoby wielką radość. A zawarcie na nim zaszyfrowanej treści, którą zrozumie wyłącznie ta jedyna osoba, sprawi, że w te Walentynki poczuje się ona naprawdę wyjątkowo. masaż rozpalający wszystkie zmysły. naturalne SPA w Walentynki, czyli wspólna kąpiel oraz wymasowanie, alt4 jest znakomitą wariantem dla profesjonalnych zabiegów SPA – tym więcej jeśli umyślnie dla drugiej 1/2 zdobędzie się dyplom potwierdzający odbycie kursu z masażu. Nie sam dyplom, a namiętny wymasowanie pozwolą uwielbianej osobie „odpłynąć” w wannie wypełnionej dodatkowo pachnącymi olejkami oraz ozdobionej płatkami róż oraz tlącymi się świeczkami. okres na kulinarne uniesienia. Przygotowanie uwielbianej śniadania oraz przyniesienie go na tacy do łóżka jest bardzo miłym gestem – tym więcej dla ludzi, które w dniu Walentynek muszą udać się do obowiązkach. Natomiast bez względu na to, jak zabiegane pary spędzą Dzień Zakochanych, znalezienie okresu na przygotowanie odpowiedniego obiadu czy kolacji może stanowić kłopot. Wykorzystanie takich aplikacji jak PizzaPortal.pl, serwisu służącego do zamawiania składników online, zdecydowanie oszczędzi pora, który trzeba poświęcić własnej drugiej połówce. serwis taki umożliwia szybkie oraz sprawne zamówienie dania uwielbianej osoby bez względu na jej upodobania kulinarne, ze względu na to że proponuje dania kuchni włoskiej, orientalnej, amerykańskiej, polskiej oraz z mnóstwo innych zakątków świata. Domek dla dwojga. Pary, które nie powinny pozwolić sobie na kilkudniową romantyczną wycieczkę, a bardzo chciałyby spędzić Walentynki poza domem, mogą wynająć apartament albo domek w ustronnym miejscu znajdującym się w pobliżu miejsca zameldowania. Sypialnię wynajętego domku czy apartamentu świetnie ozdobić płatkami róż, które trzeba nabyć w niemal dowolnym sklepie z upominkami.    

Poznaj produkty, które poprawią Twój nastrój!

Zobacz też 

Gocce per dimagrire

Opaski na rękę


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zwiazki_i_seks