Tych 5 aplikacji ułatwi ci życie zawodowe!

Tych 5 aplikacji ułatwi ci życie zawodowe!

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Smarfony oraz tablety to dziś dla mnóstwo nasze podstawowe narzędzia obowiązków. Ale czy wiesz, że dzięki setkom, a także tysiącom aplikacji dostępnych w sieci Twoja praca oraz życie zawodowe mogą stać się korzystniejsze, prostsze oraz bardziej radosne? specjalnie dla Was nasze zestawienie 9 aplikacji, które zwyczajnie musisz posiadać.

Gdy chcesz skuteczniej zarządzać swoją pracąaplikacje ułatwiające życie zawodowe

Evernote

Aplikacja w szybki oraz prosty sposób pozwala zarządzać notatkami: tekstowymi, głosowymi oraz graficznymi. pomaga na przygotowywanie tekstów, tworzenie list oraz zapisywanie wyników, porządkowanie Te darmowe aplikacje na telefon pomogą ci żyć zdrowo! artykułów z Internetu, dokumentów oraz fotografii i omawianie wyników swojej obowiązków z innymi osobami bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji. W wersji standardowej – bezpłatna.

 

Todolist

Prosta, intuicyjna oraz ergonomiczna w użytkowaniu. Umożliwia pracę w grupie, zapisywanie danych w chmurze i synchronizację z kalendarzem. Polepsza naszą organizację obowiązków dzięki terminom, terminom cyklicznym, podzadaniom, priorytetom, podprojektom i oznaczaniu projektów kolorami. można zsynchronizować ją między różnymi sprzęty. W wersji standardowej okazuje się bezpłatna.

 

Gdy chcesz widzieć więcej

Flipboardaplikacje do pracy

Aplikacja pozwala na stworzenie alt2 własnego spersonalizowanego czasopisma z wyłącznie interesującymi Cię informacjami. Samodzielnie wybierasz najważniejszą dla Ciebie tematykę, definiujesz źródła oraz cieszysz się najświeższymi wiadomości ze świata biznesu, polityki, celebrytów czy nowych technologii. A wszystko podane w czytelnej oraz zwyczajnie ładnej oprawie przypominającej… papierową gazetę.

 

Pocket

Ile razy zdarzyło Cię nie przeczytać interesującego Cię artykułu, ponieważ zwyczajnie nie miałeś czasu, a później link do niego gdzieś się zapodział. Dzięki Pocket już przenigdy Cię to nie spotka! Aplikacja pozwala łatwo oraz szybko alt3 notować artykuły, filmy wideo oraz inne treści do późniejszego użytku, przechowuje je w jednym miejscu, a później pozwala odczytać nawet bez dostępu do Internetu.

Gdy szukasz obowiązków

Mobilny Pracuj.pl

Dzięki tej aplikacji możesz przeglądać aktualne oferty obowiązków poprzez telefon oraz tablet w kolejnymi miejscu, też aplikować bezpośrednio z telefonu. Intuicyjna wyszukiwarka, prosty formularz aplikowania, podgląd historii przesyłanych aplikacji czy możliwość zarządzania swoim profilem zawodowym to jedynie część jej zalet. W apce zapiszesz też wybrane oferty do ulubionych alt4 i zapamiętasz kryteria własnego wyszukiwania. Aplikacja okazuje się bezpłatna.

 

Kalkulator brutto/nettoaplikacje pomocne przy pracy

Aplikacja przydatna dla osób poszukujących obowiązków, ale też dla tych… starających się o podwyżkę. Dzięki niej łatwo przeliczysz kwotę własnego wynagrodzenia z brutto na netto oraz z netto na brutto, sprawdzisz jakiej poziomu składki okazują się potrącane z Twojego wynagrodzenia oraz porównasz wysokość wynagrodzenia w zależności od rodzaju zatrudnienia: umowę o pracę, umowy o dzieło albo umowy zlecenia. Aplikacja okazuje się bezpłatna.

 

Zobacz też 

Dr Farin


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie