Tych 4 najdziwniejszych chorób genetycznych na pewno nie znałaś!

Tych 4 najdziwniejszych chorób genetycznych na pewno nie znałaś!

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Rodzice hinduskiej dziewczynki urodzonej z dwoma twarzami twierdzą, że je i oddycha ona właściwie pomimo posiadania dodatkowej pary oczu, ust i dwóch nosów.

Miesięczna Lali bywa pierwszym potomkiem pracowników fabryki Vinoda Kumara i jego żony Sushmy. Spowodowała sensację, przysuwając tłumy ciekawskich i uważających ją za bóstwo w głęboko religijnej dużej grupie kraju.

Niezwykle unikalny przypadek Lali bywa znany jako duplikacja czaszkotwarzowa, gdzie jedna głowa Czerniak w gałce ocznej? Tak, to możliwe! ma dwie twarze. Jej rysy twarzy okazują się zduplikowane z wyjątkiem uszu, których ma dwoje.najdziwniejsze choroby genetyczne

"Ona pije mleko z jej dwóch ust, otwiera i zamyka wszystkie oczy naraz" mówi dyrektor szpitala w Saifi, Sabir Ali. "prowadzi standardowe życie bez trudności w oddychaniu". Nie widzi on wymogi operacji.

"jest karmiona poprzez jedne usta podczas gdy ssie kciuk drugimi. Używamy do karmienia takiej policzku, która nie bywa zajęta".

Lekarze mówią, że bywa alt2 to niezwykle rzadki przypadek, dziewczynka ma dwie czaszki połączone ze sobą i rozdzielenie ich nie bywa nawet brane pod uwagę. potomka musi być jednak zbadane pod kątem przyszłych komplikacji.

7-kilogramowy guz usunięty z twarzy dziewczynkiniesamowite choroby genetyczne

Zdesperowana świeża Chinka z rzadkim schorzeniem nóg, wywołującym ich deformację i powiększenie marzy o normalnym życiu po przeprowadzeniu operacji w Tajwanie.

24-letnia Wang Cheng nie alt3 może pracować ani nawet zakładać spodni względu własnej groteskowej i dolegliwej słoniowacizny, z którą męczy się od szóstego roku życia, aż jej nogi zaczęły ważyć 50 kg.

Jej etap zmusił ją do pozostania w czterech ścianach z ojcem sparaliżowanym po udarze i bezrobotną matką, po ukończeniu szkoły w prowincji Zhiangsu we wschodnich Chinach.

jednakże, jej cierpienie ma się ku końcowi dzięki ofercie przeprowadzenia bezpłatnej chirurgii poprzez tajwańskiego specjalistę, który zmniejszy opuchliznę alt4 poprzez wycięcie partie tkanki limfatycznej z jej nóg.choroby genetyczne nieznane

Doktor Hsu Wen-hsien, który przeprowadził 40 podobnych operacji, w tym 37 zakończonych sukcesem, wierzy, że może zminimalizować wielkość nóg Wang o 35 % błyskawicznie i o 50 % po rehabilitacji.

"jest to dość prawdopodobne, że choroba zaczęła się od zwężenia żył, krew przepływała do naczyń limfatycznych prowadząc do opuchliznę".

Zdjęcia Wang po operacji:

 

 

Zobacz też 

Trening Personalny


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie