Te pasty do zębów są szkodliwe!

Te pasty do zębów są szkodliwe!

Redakcja

2017-05-04

brak komentarzy

Szkodliwość pasty do zębów bywa już znana od dłuższego momentu. Mogę one posiadać w zawartości barwniki, fluor i dużo pozostałych substancji, które nie do końca korzystnie wpływają na nasze zdrowie.

Poniżej wypiszę zazwyczaj spotykane substancje w tradycyjnych pastach do zębów. Powstrzymałem się od pisania skutków ubocznych dla każdego składnika, gdyż nie wszyscy chcą czytać tak gwałtowne Chcesz mieć dziecko ze swoim partnerem? Upewnij się, że nie używa pasty do zębów z tym składnikiem! rzeczy. jednakże pozwoliłem sobie napisać skrót efektów ubocznych, które mogą się pojawić w przypadku przedawkowania pasty albo jej połknięcia. dobrze również zaznaczyć, iż średnia zalecana dawka to ziarnko grochu! Mało kto o tym wie, a przecież to bywa bardzo ważna informacja. 

  • Fluorku sodu (ang. Sodium Fluoride) 
  • Sodium Laureth Sulfate 
  • Tetrasodium
  • Mika 
  • style="color:#000000; font-family:georgia,palatino,serif; font-size:14pt">Eugenol 
  • CI 17200 
  • CI 42090 
  • CI 77891 

Tym razem nie będę wypisywał, co dana substancja może powodować. Napiszę ogólnie, iż w przypadku przedawkowania mogą pojawić się nowotwory, uczulenia, wypryski, świąd, urazu DNA, ; słabe kości oraz tkanki. jest to oczywiście skrót skutków ubocznych, lista bywa o dużo dłuższa.

szkodliwość pasty do zębów trudno uwierzyć, że te wszystkie powyżej przytaczane substancje przeważnie znajdują się w jednej paście do zębów!! Tak wyglądają substancje, którymi codziennie myjemy zęby. Nie wpadajcie w panikę, czy przerażenie. trzeba temu zapobiec w bardzo prosty sposób. Przy następnej wizycie w sklepie trzeba sięgnąć po zdrowsze rodzaje past do zębów. jest ich całkiem dużo, a co najważniejsze ich cena bywa ta pasty do zębów bez substancji niebezpiecznych dla organizmu sama jak elementów tradycyjnych.

Jakie pasty do zębów nie zawierają szkodliwych substancji?

Aby spać spokojnie, lepiej wybrać zdrową pastę bez szkodliwych składniku. W sprzedaży dostępne są składniki, które nawet w przypadku połknięcia nie wywołują skutków ubocznych. lepiej wybrać sprawdzony preparat, dzięki temu będziemy posiadać gwarancję, iż nic nam nie zagraża. koszty pasty organicznej wynosi tyle samoczynnie, co klasycznej!


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie