O tym zabiegu leczenia grzybicy paznokci nie miałaś pojęcia!

O tym zabiegu leczenia grzybicy paznokci nie miałaś pojęcia!

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Zalety zabiegu

nowoczesna laseroterapia coraz częściej okazuje się stosowana w klinikach estetycznej medycyny jako doskonałe akcesorium leczenia dolegliwości wykraczających daleko poza tradycyjne spectrum zabiegów upiększających. Jednym z takich sytuacji z pogranicza medycyny klasycznej oraz estetycznej okazuje się skuteczne, bezpieczne, prędkie oraz mało inwazyjne kurację grzybicy paznokci stóp oraz dłoni.

Grzybice paznokci, mimo że bez wątpienia okazujązabieg leczenia grzybicy paznokci się poważnym kłopotem estetycznym powodującym niejednokrotnie dużą frustrację oraz wstyd pacjenta, przede wszystkim okazują się poważnym schorzeniem z zakresu klasycznej medycyny. Laser Lunula – rewolucyjna metoda leczenia grzybicy paznokci! i jako takie okazują się źródłem dalszych, poważnych dolegliwości. Na powodzenie kurację laserem Fotona T3 przynosi szybkie oraz kompleksowe efekty w leczeniu tej trudnej do zwalczenia przypadłości.

Wskazania

Grzybica paznokci stóp oraz dłoni.

Efekty

Całkowita eliminacja objawów oraz wyzdrowienie grzybicy paznokci. Pierwsze efekty widoczne okazują się już po przeprowadzeniu jednego zabiegu, jednak na pełne kurację składa się sesja 4-5 zabiegów realizowanych w tygodniowych odstępach. Po pół roku od zakończenia terapii rekomendowane okazuje się przeprowadzenie dodatkowego, jednorazowego zabiegu utrwalającego rezultaty alt2 leczenia.

Szczegóły zabieguleczenie grzybicy paznokci

Laserowe kurację grzybicy paznokci polega na naświetlaniu wiązką lasera płytki paznokcia oraz komórek ciała okalających. Zabieg sukcesywnie usuwa infekcję grzybiczą bez żadnych efektów ubocznych. Zabieg ciągnie się około kilkudziesięciu minut oraz nie niesie ze sobą choroby bólowych dla pacjenta.

Lekarz przemieszcza głowicę lasera nad obszarami poddanymi leczeniu – ze względu długość wiązki światła wszystkie procesy zachodzą w głębokich warstwach naskórka. Dzięki metodzie frakcyjnej laser Fotona T3 dokonuje kolumnowych zniszczeń chorych komórek, pozostawiając wokół zdrową tkankę, alt3 która zostaje zastymulowana do intensywnej odbudowy.

Metoda laserowego leczenia grzybicy oparta okazuje się na odparowaniu chorej warstwy płytki paznokcia na jego powierzchni oraz zabijaniu grzybów będących przyczyną przypadłości w głębszych warstwach paznokcia, co skutkuje złagodzeniem oraz wyleczeniem obecnych zmian.

Wskazania pozabiegowe

Po zaprzestaniu zabiegu należy wiedzieć przede wszystkim o dokładnym odkażeniu obuwia oraz odzieży, które miały styczność z chora tkanką tak, aby grzyb nie miał szansy nawrotu!

Ze względu na ingerencję światła laserowego w tkanki trzeba wiedzieć, aby poprzez alt4 kilka tygodni po zabiegu nie wystawiać naskórka na oddziaływanie promieni słonecznych oraz rygorystycznie ochraniać ja przed opalaniem. W ciagu 14 dni od zabiegu należy też wystrzegać się gorących kąpieli.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do leczenia grzybicy paznokci laserem Fotona T3 okazują się:jak leczyć grzybicę paznokci

– ciąża,

– cukrzyca,

– wbudowany rozrusznik serca,

– zaburzenia krzepnięcia,

– epilepsja,

– świeża opalenizna,

– aktywne modyfikacje wirusowe lub bakteryjne na powierzchni,

– korzystanie z leków obniżających krzepliwość krwi; antykoagulanty, sterydów, niektórych ziół jak nagietek, dziurawiec oraz korzystanie z kremów z retinolem.

Musculin Active

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie