Napary zdrowotne - jak je robić?

Napary zdrowotne - jak je robić?

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

1. Dzięki temu, że okazuje się niezwykle bogata w polifenole doskonale rozprawia się z bakteriami, np. z drobnoustrojami. W przypadku infekcji górnych dróg oddechowych pomaga prędzej pozbyć się symptomów. Zanim więc sięgniesz po jakiekolwiek reklamowane w TV apteczne „lekarstwo na grypę i przeziębienie” – napij się herbaty z czystka. Jego skuteczność w przypadku infekcji uzasadniły analiz kliniczne.

2. Mężczyznom cierpiącym w dojrzalszym wieku na przerost prostaty może przynieść ulgę ze względu na swoje własności antyproliferacyjne i cytotoksyczne.

3. Usuwa toksyczne metale ciężkie z ludzkiego ustroju (szczególnie łatwo wiąże kadm), dlatego polecana okazuje się szczególnie palaczom.

4. ; Napar z czystka? 10 powodów, dla których warto go pić swoich własności antybakteryjnych, antywirusowych i antygrzybiczych czystek wywoła ulgę cierpiącym np. na łupież, łuszczycę, trądzik, egzemy, rozrost candida albicans, chroniczne i powtarzające się infekcje zatok, rozmaite grzybice skóry i paznokci, infekcje spowodowane przez gronkowca złotego, wirusa opryszczki, wirusa półpaśca, zakażenia Helicobakter Pylori i inne schorzenia spowodowane namnożeniem się w ustroju niechcianych wirusów, bakterii i grzybów. Pomoże nawet tym, którym nie pomagają już żadne antybiotyki. Ma dodatkowo działanie antyalergicznie (antyhistaminowe).

5. pomaga zapobiegać schorzeniu niedokrwiennej serca, rozpuszcza zatory i zakrzepy.

6. jest to roślinka silnie antyoksydacyjna, ma olbrzymią zdolność do wyłapywania wolnych rodników i  do obniżania aktywności napary zdrowotne kolagenazy (enzymu odpowiedzialnego za rozkład kolagenu), przez co funkcjonuje odmładzająco, przeciwzapalnie i witalizująco na ludzki organizm.

7. funkcjonuje nawet na krętka wywołującego boreliozę. I to zarówno chroniąc przed zakażeniem (jeśli uwielbiasz wycieczki do parku czy lasu to włącz koniecznie czystka do swojego codziennego menu, ze względu na to że odstrasza on kleszcze) oraz będąc istotną częścią ziołowego protokołu gdy zarażenie już miało miejsce: substancje zawarte w czystku „oklejają” krętki, przez co zostają one unieszkodliwione.

8. da się używać czystka także w u zwierząt domowych w zamierzenia ochrony przed pchłami czy kleszczami.

9. Napar z czystka okazuje się znakomitym napary jak robić środkiem wspomagającym higienę jamy ustnej. Przepłukanie buzi po umyciu zębów naparem z czystka swobodnie zastąpi wszelkie drogeryjne płyny do płukania ust, w  których bardzo często jako substancja antybakteryjna używany okazuje się toksyczny triklosan. Czystek funkcjonuje także wybielająco na zęby, ze względu na to że posiada potężne działanie na bakteryjny biofilm – po prostu go rozpuszcza. Napar przeznaczony do płukania jamy ustnej da się osłodzić aspartamem albo erytrytolem dla dodatkowego oddziaływania antybakteryjnego.

10. Regularne picie naparu z czystka wywołuje zmianę aromatu wydzielin ciała. Jeśli pewien człowiek ma problem np. z nieprzyjemnym zapachem potu (pachy, stopy), to jak robić leki zauważy po kilku tygodniach picia herbaty z czystka znaczną redukcję przykrego aromatu. Obok dezodorantu magnezowego okazuje się to druga rzecz naprawdę warta polecenia.

Dr Farin

Jak pić czystek?

Przede wszystkim długo i uparcie

 

 

Zobacz też

Dieta per dimagrire

Knee Active Plus Efekty


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie