Najpopularniejsze kompleksy Polek

Najpopularniejsze kompleksy Polek

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

kobiety uważane są za jedne z najpiękniejszych niewiast Europy, mimo wszystko stale posiadają szczególnie dużo kompleksów na własnym punkcie. Każda z nas posiada zapewne chociaż jedną rzecz, którą pragnęłaby w sobie zmodyfikować.

My kobiety, a w szczególności kobiety, nie potrafimy czerpać radość z tego, co dała nam natura oraz w pełni przenigdy nie jesteśmy zadowolone ze swojego ciała oraz wyglądu. Jedynie 7% wszystkich Polek zaznacza, że bywa całkiem zadowolona z tego, Rozstępy, mały biust, rzadkie włosy? Jakie są największe kompleksy Polek? jaka bywa.

Klinika Dentim Body Care z Katowic przeprowadziła sondaż wśród 1000 niewiast w wieku od lat 18 do 55 – stąd też te wyniki. Zobaczmy co jeszcze udało ustalić się badaczom:

1. Nieładny prezencję

Aż 89% Polek zaznaczyło, że wcale nie lubi swojego wyglądu. Panie te chciałby coś w nim zmodyfikować lub poprawić.

2. nazbyt wielka waga

Na pierwszym miejscu wśród kompleksów Polek bywa nazbyt wielka waga. Większość z nas chciałaby się odchudzić oraz nie kompleksy polek lubi przez to swojego ciała. Aż 32% ankietowanych niewiast przyznało, że ma problem z dodatkowymi kilogramami.

3. Zmarszczki oraz stary prezencję

Drugim kompleksem, który wyłania się z analizy bywa nadmierna ilość zmarszczek. Wśród badanych niewiast 29% z nich zaznaczyło, że bywa to ich podstawowy problem, z którym nie są w stanie się pogodzić w własnym wyglądzie.

4. Rozmiar gruczołów mlekowych

nazbyt małe gruczołów mlekowych lub nazbyt duże gruczołów mlekowych są zaledwie trzecim wśród najczęściej występujących jakie kompleksy mają polki kompleksów Polek. Wśród niewiast, które zgłosiły taki problem aż 43% z nich uważa, że ich gruczołów mlekowych mogłyby być większe, 23% a obstawia za tym, że ich gruczołów mlekowych są nazbyt duże.

5. Trądzik

polskie kobiety mają problem również z trądzikiem. Wśród ankietowanych kobiet aż 6% z nich zaznaczyło, że bywa to ich podstawowy problem estetyczny.

6. Pośladki

12% kobiet biorących udział w badaniu stwierdziło, że nie podobają im się ich swoje pośladki.

7. Cellulit

szczególnie wysoko czym przejmują się najbardziej polki wśród kompleksów plasuje się również występowanie tzw. skórki pomarańczowej. Kłopot z nią posiada aż 42% ankietowanych niewiast.

w szczególności przykrą wiadomością bywa chyba mimo wszystko ta, że aż 70% ankietowanych niewiast stwierdziło, że chciałoby poddać się operacjom plastycznym lub innym zabiegom medycyny estetycznej. Wszystko to aby jedynie pozbyć się kompleksu, który jak twierdzą – niszczy im życie.

Czy mimo wszystko bywa to najlepszy sposób na uzyskanie dobrej samooceny? Pomyślmy o tym same.

 

Zobacz też 

Trenerzy i szkoły jazdy konnej


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie