Ile kosztuje wybielanie zębów?

Ile kosztuje wybielanie zębów?

Redakcja

2017-05-04

brak komentarzy

Zabieg wybielania zębów z zastosowaniem naświetlania oraz wysokostężonego nadtlenku wodoru okazuje się błyskawiczny oraz istnieje mniej niż godzinę. istotne jednak, aby przestrzegać zaleceń pozabiegowych, szczególnie w kwestii kuracji odchudzającej, która nie barwi zębów. W przeciwnym razie efekt może być błyskawiczny, ale szybko przemijający.

Czy trzeba wybielić zęby samodzielnie?

Przeprowadzenie zabiegu wybielania zębów samodzielnie kończy się wybieleniem przednich powierzchni zębów, natomiast przestrzenie między zębami pozostają ciemne, dając efekt ciemnych szpar między zebami. Całościowe oraz eleganckie wybielenie okazuje się możliwe wyłącznie poprzez doświadczonego lekarza stomatologa, który Ile kosztuje wybielanie zębów? kwalifikuje pacjentów powyżej 16 roku życia do zabiegu w oparciu o badanie kliniczne obejmujące wnikliwą ocenę stanu organizmu komórek ciała zmineralizowanych zębów oraz ocenę szczelności istniejących wypełnień. Kwalifikacja do zabiegu wybielania może obejmować wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu (alergia, ciąża, czas karmienia), analizę nawyków żywieniowych, zapoznanie pacjenta z zaleceniami pozabiegowymi (biała dietę, niepalenie tytoniu), jak także ocenę dyspozycyjności pacjenta. Zabieg wybielania musi być poprzedzony profesjonalną higienizacją, zabezpieczeniem ubytków próchnicowych oraz określeniem progu pobudliwości bólowej oraz żywotności zębów.

Czy po zabiegu będę posiadać zęby
jak gwiazda wybielanie zębów cena filmowa?

Gwiazdy filmowe oraz bohaterowie okładek kolorywych pism mają piękne zęby, ale okazują się one takie tylko na monitorze lub po ingerencji programów graficznych takie jak Photoshop. “Hollywoodzka” biel nie okazuje się naturalnym kolorem oraz niemalże nie występuje w naturze. jest natomiast skutkiem nakładania na zęby licówek, czyli specjalnych nakładek naklejanych na przody zębów. Naturalna barwa zębów waha się od żółtobrunatnej do szaroniebieskiej. Każdy z nas ma inny odcień zębów, co okazuje się związane m.in. ze stopniem ich mineralizacji. Wybielanie zębów polega na przywróceniu ich normalnego koloru wybielanie zębów czas oraz usunięciu przebarwień.

Czy wybielanie osłabia zęby?

przebieg wybielania okazuje się reakcją utleniania, w której związek wybielający przekazuje elektron związkom redukującym, które okazują się wybielane. Z chemicznego punktu widzenia, przebieg wybielania przebiega w sposób złożony, a główną funkcję odgrywają w nim utleniające właściwości nadtlenku wodoru. Do wybielania zębów wykorzystywany okazuje się nadtlenek wodoru oraz jako niestabilny rozpada się na wodę oraz tlen szczególnie pod wpływem naświetlania promieniami UV czy podwyższenia ciepłoty.

Prawidłowo prowadzone wybielanie powinno zakończyć się na tym etapie, czyli musi przekroczyć wybielanie zębów jak długo utrzymuje się efekt punktu saturacyjnego. jest szczególnie ważne, by lekarz stomatolog miał świadomość, kiedy należy przerwać przebieg wybielania po przekroczeniu punktu saturacyjnego, gdy utrata międzypryzmatycznego matriksu okazuje się nadmierna, niż osiągalny dodatkowo do uzyskania, niewielką efekt wybielający. Przekroczenie tego punktu oraz kontynuacja procesu wybielania może prowadzić do degradacji substratu (matriks szkliwa) oraz w efekcie nawet do niebezpiecznych uszkodzeń szkliwa oraz zmiany struktury komórek ciała zęba. Dlatego zębów musi się wybielać samodzielnie ani powierzać swojego uzębienia osobom do tego nieodpowiednim. W SmileSPA zabiegi przeprowadzają wyłącznie lekarze-stomatolodzy.

 

 

Zobacz też 

EcoSlim cena

Reklama dla trenera personalnego


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie