Czy wiesz, że ten lek może wyleczyć nowotwór?

Czy wiesz, że ten lek może wyleczyć nowotwór?

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Tak, tak – wiemy: informacje o tym, że wynaleziono wreszcie cudowny lek na raka, pojawiają się w mediach przynajmniej raz w 7 dniach. Tym razem mimo wszystko kwestia okazuje się poważna: ten środek, opracowywany i testowany poprzez ostatnich 30 lat, naprawdę hamuje rozwijanie się nowotworu i Przełom w leczeniu raka? Ten lek powoduje, że nowotwór znika! okazuje się już w sprzedaży!

Wprawdzie nie wspiera na każdy rodzaj raka, może mimo wszystko uratować miliony chorych na całym świecie. Venetoclax – ponieważ tak nazywa się lek opracowany poprzez australijskich badaczy – to nadzieja na to, że będziemy w stanie zabijać komórki nowotworowe. Jak to możliwe?

Venetoclax leczenie nowotworu – lek na raka?

Venetoclax był opracowywany i testowany poprzez 30 lat. Jego działanie polega na hamowaniu białka BCL-2, które jest odpowiedzialna za rozmnażanie się komórek nowotworowych. W efekcie nowotwór znika, nie pozostawiając po sobie śladu w organizmie.

Testy kliniczne Venetoclax trwały cztery dekady i wykazały, że wśród  lek na raka biorących w nich udział chorych na przewlekłą białaczkę szpikową aż w 79% przypadków dawał pozytywne rezultaty, a niektórzy śmiertelnie chorzy całkowicie zdrowieli!

Jeden z testujących chorych wyznał nawet:

Z tego, co wiem, byłem siedemnastą osobą na świecie, która mogła go przetestować. To było niesamowite. Nie powodował lek na nowotwór żadnych skutków ubocznych. Żadnych. branie tych pigułek było jak łykanie Panadolu.

Wspomniany lek jedynie faktycznie leczy, ale też nie wykazuje skutków ubocznych – terapia z jego udziałem ma przypominać łykanie pigułek przeciwbólowych.  

Venetoclax (jego nazwa handlowa to Venclexta) dopuszczono już do sprzedaży w Unii Europejskiej i USA

 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie