Czy wiesz, jak skutecznie wyleczyć kurzajkę?

Czy wiesz, jak skutecznie wyleczyć kurzajkę?

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Tak, to ten sam wirus, który okazuje się za gruczoły mleczne płciowe (HPV czyli Human Papilloma Virus). Ma on mimo wszystko mnóstwo odmian (do takiej pory naliczono ponad sto!), a każda powoduje inny rodzaj brodawek. Niektóre atakują narządy płciowe, inne skórę – tak, jak właśnie w przypadku kurzajek. i choć kurzajki są nieestetyczne, czasem uporczywie odmawiają zniknięcia oraz bywają umiejscowione w bolesnych miejscach, mają jedną wielką zaletę – nie mają tendencji do złośliwienia – a trzeba wiedzieć, że Jak wygląda kurzajka? Zobacz na zdjęciach! wirus HPV bywa odpowiadający za niektóre nowotwory.

ZAKAŹNE KURZAJKIskuteczne leczenie kurzajki
Mają mimo wszystko też wielką wadę – jak każda choroba wirusowa są zakaźne. trzeba zarazić się nimi od osoby, która je ma, da się też z jednego miejsca na powierzchni przenieść je na inne – dlatego, jeśli już pojawi się nam na powierzchni kurzajka, nie powinniśmy jej rozdrapywać! Zdarza się np. że jeśli dana osoba obgryza paznokcie, a ma na powierzchni palców kurzajki, przeniesie je na usta. Zarażamy się poprzez alt2 korzystanie ze wspólnego ręcznika, dotykanie przedmiotów, których dotykała zarażona osoba. prosto jest „złapać” kurzajki na basenie, podczas zabiegów manicure oraz pedicure. Niestety, da się „poczęstować” się wirusem od zakażonej osoby nawet kiedy podaje nam dłoń… Tym więcej, że kurzajki pojawiają się przeważnie właśnie na dłoniach oraz stopach. Te na stopach są więcej uciążliwe, bo bywają bolesne. Umiejscawiają się niejako wielokrotnie koło paznokci, unosząc ich płytkę, co powoduje nieprzyjemne uczucie. Poza tym, jeśli wyrosną na podeszwie stopy, są urażane alt3 oraz ugniatane przy każdym kroku. To także może boleć – czasem ludzie opisują uczucie towarzyszące drażnieniu kurzajki jakby gwóźdź wbijał im się w spód przy każdym kroku.

domowe METODY zwalczania - SOK GLISTNIKAjak leczyć kurzajki
Ale to nie znaczy, że zamiast walczyć z kurzajkami powinniśmy czekać, aż same nas opuszczą. Bywa niejako, że nieleczone utrzymują się poprzez miesiąca, a także lata, wrastając coraz więcej w skórę oraz powodując ból oraz stany zapalne. Poza tym zasypane kurzajkami dłonie, ostatecznie jedna z naszych alt4 wizytówek, wyglądają bardzo nieestetycznie…

mimo wszystko z najstarszych zabiegu, pochodząca jeszcze z czasów naszychjak skutecznie leczyć kurzajki prababek, to zastosowanie glistnika, zwanego także jaskółczym zielem. Roślina ta wydaje specyficzny, żółtopomarańczowy sok, którym smarowało się kurzajki poprzez kilka dni. Kurzajki rzeczywiście wielokrotnie znikają po tej zabiegu. mimo wszystko uwaga: sok glistnika ma silne właściwości alergizujące, więc powinni wystrzegać się go cierpiący na różne uczulenia. Nie wolno też zatrzeć nim oczu, bo możemy posiadać kłopoty.

kuracje KURZAJEK - MAŚCI, LASER CO2, krioterapia

 

Zobacz też 

Opaski na rękę 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie