Bierzemy pod lupę mleko wielbłądzie!

Bierzemy pod lupę mleko wielbłądzie!

Redakcja

2017-05-04

brak komentarzy

 mleko wielbłądzie mleko wielbłądzie właściwości zdrowotne mleko wielbłądzie a krowie mleko wielbłądzie wartości odżywczeW celach leczniczych oraz kosmetycznych mleka wielbłądziego stosuje się od wieków. W starożytności stanowiło rodzaj współczesnego kremu z filtrem, stosowano je przecież w zamiarze ochrony skóry przed poparzeniem słonecznym. Dzisiaj mimo wszystko ceni się je za pozytywny wpływ na zdrowie oraz urodę. Czym zatem wyróżnia się Idealne w przypadku alergii na mleko krowie, polecane w terapii autyzmu czy cukrzycy… Bierzemy pod lupę mleko wielbłądzie! mleko wielbłądzie?

Skład mleka wielbłądziego

Przede wszystkim zadziwia ilością żelaza, ma go 10 razy więcej niż mleko krowie. Charakteryzuje się minimalną zawartością laktozy, a przy tym bywa chude (ma znacznie mniej cholesterolu).

dużo w nim wit. C, witamin z zespołu B oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Spożywane regularnie, obniża pułap alt2 cukru we krwi. Niektórzy uważają, że dzięki zawartości w mleku wielbłądzim istotnych przeciwciał ma ono działanie lecznicze, pomaga w bitwie z chorobą Alzheimerawirusowym zapaleniem takich jak B, a nawet AIDS.

Mleko wielbłądzie a kosmetyka

zazwyczaj mleko wielbłądzie używa się mimo wszystko na skórę. jedynie doskonale ją nawilżaale też alt3 dobrze odżywia przenikając do najgłębszych warstw. Sprawia, że skóra bywa jędrna (rozbudza produkcję kolagenu) oraz delikatna. Dzisiaj bywa to jeden ze substancji licznych kosmetyków pielęgnujących.

Mleko wielbłądzie dla najmłodszych

Mleko wielbłądzie ze względu na swoje drogocenne właściwości bywa przez niektóre mamy podawane dzieciom. podkreślają one na alt4 pozytywne efekty tego rodzaju terapii, zwłaszcza że mleko wielbłądzie porównywane bywa z mlekiem kobiecym.

nazywa się je mianem 'platyny pustyni'. Podaje się je dzieciom z alergią na mleko krowie, nie zawiera ono przecież beta-laktoalbuminy lub kazeiny, które to produkty mają właściwości alergizujące.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie