Bar tlenowy - co to takiego?

Bar tlenowy - co to takiego?

Redakcja

2017-05-04

brak komentarzy

Smog w Polsce nadal truje. Kraków znalazł na to sposób. Jaki? To bar tlenowy, który ; poprawi jakość naszego życia, ; pomoże złagodzić kaca.

Pomimo rosnących słupków temperatury, smog dalej daje się nam we znaki. W powietrzu czuć zapach spalenizny, którym nawet po krótkim spacerze nas przesiąka. Na Odetchnij pełną piersią i poczuj się pewnie! ulicach dowolnym można spotkać ludzi w maskach antysmogowych, mające udzielić pomocy oddychać mieszkańcom miast. Jak więc choć na chwilę przynieść sobie ulgę i oddychać pełną piersią?

należy popaść do "Baru Tlenowego" w Krakowie. Nie jest to jednak zwykły klub. Tutaj w miejsce wysokoprocentowej "czystej" dostaniesz po prostu czyste powietrze.

bywa bar tlenowy?

– To miejsce, gdzie możesz smog szkodzi się odprężyć i zniwelować negatywne skutki smogu i pozostałych zanieczyszczeń z miejskiej atmosfery - mówi Marcin Sędziński, posiadacz baru "Pełną Piersią" w Krakowie.

Podobne lokale, do tego w stolicy Małopolski znajdują się w Japonii i Chinach. I to one m.in. były inspiracją do założenia tego w Krakowie. Dodatkowo tlenowe sesje używa się tam w różnych czyste powietrze w miastach firmach i korporacjach, by wzmocnić sprawność umysłową pracowników.

Na terapeutyczną sesję możemy udać się każdego dnia, wystarczy wcześniej umówić się telefonicznie. Przed jej rozpoczęciem wybieramy dogodne dla siebie miejsce. Może to być komfortowy fotel z masażem, bądź wygodne pufy. Obsługa podłączy nam maskę tlenową albo tzw. "wąsy", wyglądające jak szpitalne rurki.

Możemy też wybrać tlen bezzapachowy niedbór tlenu w mieście albo aromatyzowany. Do wyboru jest m.in. lawenda, trawa cytrynowa, pomarańcza, czy mięta. W bonusie obsługa serwuje herbatę, kawę, wodę albo napój oczyszczający organizm. Wszystko to w rytm odprężającej muzyki, przy której można naprawdę się odprężyć. Oczywiście bar nie podaje czystego tlenu. Dawkowane jest odpowiednie jego stężenie, które ma nam poprawić nastrój.

Baza trenerów

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie