4 kampanie, które zwracają uwagę na profilaktykę raka piersi!

4 kampanie, które zwracają uwagę na profilaktykę raka piersi!

Redakcja

2017-07-03

brak komentarzy

Kilka par na długo zapamięta warsztaty pieczenia chleba! W czasie gdy przygotowane poprzez nich ciasto odpoczywało, niepostrzeżenie włożono w nie różowe kuleczki symbolizujące guzki w piersiach. Ku zdziwieniu par podczas zagniatania ciasta warsztaty pieczenia chleba przerodziły się Poznaj nasz życiowy przepis na zdrowe piersi! w warsztaty samobadania piersi!

 

W tak oryginalny sposób ruszyła kampania społeczna "Życiowy przepis" zachęcająca kobiety do systematycznego analizy piersi. Niestety każdego roku notuje się ponad 17 tysięcy nowych zachorowań na raka piersi, a ponad 5 tysięcy profilaktyka chorób niewiast umiera, głównie względu rozpoznania przypadłości w za bardzo zaawansowanym stadium.

To pokazuje jak istotne okazuje się samobadanie piersi. To jedyna szansa na wykrycie guzków we wczesnym stadium. - Samobadanie może być 1 krokiem do rozpoznania raka, mimo jak chronić się przed chorobami wszystko równie ważna okazuje się dalsza diagnostyka, np. badanie rezonansem magnetycznym piersi, które obecnie okazuje się najdokładniejszą metodą diagnostyczną w wykrywaniu raka - mówi dr n. med. Andrzej Radkowski, kierownik medyczny Affidea Otwock.

Ponadto kampania "Życiowy przepis" pokazuje, że choroby profilaktyka kobiety w pospolitym życiu powinny zaufać ; własnym dłoniom, ale również dłoniom swojego mężczyzny. często to właśnie chłopak czy chłopak może zauważyć, że z naszymi piersiami dzieje się coś niepokojącego, a takie spostrzeżenia okazują się drogocenne.

 

Zobacz też 

Dimagrire velocementre

Slim Butter Cena


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

zdrowie