Czy FormExplode? Opine specjalistów

Czy FormExplode? Opine specjalistów

Redakcja

2017-05-19

brak komentarzy

Systematyczne używanie suplementu Formexplode pomoże także zminimalizować ilość uszkodzeń mięśni w skali mikro, oraz wspomóc redukowanie niepotrzebnej warstwy tłuszczu. Wszystko to dzięki zawartości L-karnityny, która przeciwdziała tworzeniu się efektu jo-jo, a co więcej zapewnia polepszenie wydolności oraz wytrzymałości organizmu.

Listę odżywczych produktów wyrównają L-tyrozyna, będąca jednym z najistotniejszych białek proteinowych, mających wpływ na układ nerwowy. Substancja ta odgrywa zasadniczą funkcję w pobudzaniu układu nerwowego do wytwarzania neuroprzekaźników, które odpowiadają za większą koncentrację, doskonałe zdrowie oraz pułap motywacji do działania.

Formexplode – opinie trenerów

Formeexplode

Oryginalna receptura składników suplementu Formexplode powoduje, że dość błyskawicznie zyskał on uznanie wśród licznych panów trenujących na siłowni, w tym także doświadczonych instruktorów personalnych. Według badań na szerokiej grupie mężczyzn, ta mikstura BCAA, L-karnityny, L-tyrozyny i L-argininy, umożliwia eliminowanie aż 12 niepotrzebnych kilogramów tkanki tłuszczowej w 30 dni przy systematycznym używaniu. Aż 10kg z niego przeradza się w tkankę mięśniową. Dobrze wiedzieć, że początkowe rezultaty oddziaływania suplementu Formexplode da się zaobserwować już po paru dniach aplikowania – mięśnie robią się widocznie bardziej napompowane, bardziej ciężkie oraz twardsze.

Skład odżywki FormExplode

FormExplode Efekty

Poza BCAA, Formexplode posiada w składzie także właściwą porcję kreatyny, która jest jednym z fundamentalnych suplementów dla sportowców. To składnik o silnych cechach anabolicznych, wskutek czego aktywnie przyspiesza wzrost mięśni. Analogicznie jak aminokwasy rozgałęzione, kreatyna także wspiera przebieg odnawiania mięśni w okresie przerwy od ćwiczeń. Oprócz kreatyny w czystej formie, w Formexplode odnajdziemy dodatkowo L-argininę, która przyczynia się do wzrostu wytwarzania naturalnej kreatyny. Oprócz tego, substancja ta uaktywnia wytwarzanie tlenku azotu, który rzutuje na rozszerzenie żył i tętnic w czasie intensywnego treningu. W ten sposób mięśnie są dobrze natlenione oraz odżywione.

Jak działa FormExplode?


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness